Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jaka jest wartość 81 przeciwnika w historii bluesa?

Po rozpoczęciu meczu zostanie tylko sześciu członków UEFA, którzy nigdy nie przekroczyli linii z Francją w towarzyskim lub oficjalnym meczu: Gibraltar, Kosowo, Liechtenstein, Macedonia Północna, Czarnogóra i San Marino.

Po Mołdawii w eliminacjach do Euro 2020 (przełożonych na 2021), Blues spotkają się po raz pierwszy w Kazachstanie w niedzielę 28 marca (15:00) w Narsoulton (nowa nazwa stolicy Astany od 2019), kwalifikując się do Mistrzostw Świata 2022. Kubek w ramach. Ich debiut zakończył się remisem (1: 1) z Ukrainą.

Czy ludzie Didiera Deschampsa powinni być bardziej przerażeni niż zawodnicy Czecha Michaela Blake’a? Sześć godzin samolotem i pięć godzin przez jet lag W dniu przyjazdu? Na papierze „pantery śnieżne” (Kazachstan Parsi) grające na niebiesko i żółto wyglądają jak przestarzałe ofiary przeciwko mistrzom świata.

Miejsce 122 w rankingu FIFA

Nigdy nie zakwalifikował się do finału mistrzostw Europy ani mistrzostw świataKazachstan zajmuje 122. miejsce w rankingu FIFA (Francja zajmuje 2. miejsce nad Belgią), a za nim w eliminacjach uplasowała się trójka pozostałych przeciwników Bluesa: Ukraina (24.), Finlandia (55.) i Bośnia (56.).

Osiem krajów europejskich jest mniejszych niż kraje Azji Środkowej: Litwa, Łotwa, Andora, Malta, Mołdawia, Liechtenstein, Gibraltar i San Marino. Jednak Kazachstan nigdy nie zanotował prawdziwego bicia po pierwszym meczu w 1992 roku. Jego dwie największe straty to 6-0 Przeciw Turcji w 2005 r. I Rosji w 2008 r.

Zwycięstwo 3-0 nad Szkocją w marcu 2019 roku

W rundzie kwalifikacyjnej do Euro 2020 Kazachowie zdobyli 10 punktów W kilku meczach, nawet grając na boisku z Cyprem, dwukrotnie pokonali San Marino i wygrali 3: 0 ze Szkocją po bramkach Bertzouka, Vorokovsky’ego i Zainudinova. Wcześniej zmierzyli się z Belgią (3: 0, 2: 0) i Rosją (4: 0, 1: 0).

Kilka miesięcy temu ich Kampania Ligi Narodów zakończyła się awansami z ligi D do ligi C. Tylko 4: 0 za zwycięstwo z Andorą dwa razy z Andorą i Łotwą oraz trzy remisy. Mimo zwycięstwa 0-2 nad Kazachstanem na Litwie, grozi mu natychmiastowe lądowanie (gole Zinedine Zidane i Coyote). Wkrótce zostanie wyeliminowany z Mołdawii po zajęciu 4. miejsca w swojej grupie za Albanią, Białorusią i Litwą.

READ  Półfinały Mistrzostw Europy w Koszykówce 2022: Francja vs Polska, Hiszpania vs Niemcy

Zremisuj z Polską i Rumunią w 2016 roku

Ostatnie wnioski, które należy wziąć pod uwagę: te wnioskiPolska, Dania, Czarnogóra, Rumunia i Armenia kwalifikują się drużynowo do Mistrzostw Świata 2018. Tam nie było żadnych zwycięstw w 10 meczach, ale te same trzy ciekawe remisy z Polską (2: 2, podwojenie od Kiznichenki), Rumunią (0-0) i Armenią (1: 1).

Redakcja poleca


Czytaj więcej