Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak stawić czoła strachowi przed lataniem czołowym

Jak stawić czoła strachowi przed lataniem czołowym

Rozważ lekcję wprowadzającą do latania, jeśli potrzebujesz pomocy w pokonaniu strachu przed lataniem.

dostarczone

Rozważ lekcję wprowadzającą do latania, jeśli potrzebujesz pomocy w opanowaniu strachu przed lataniem.

Poniżej znajduje się fragment książki The Lonely Planet You Only Live Once, który został ponownie opublikowany za zgodą.

Podnieś to! To, czego boisz się najbardziej – złap to za rogi i zmiażdż. Wsiądź do samolotu, usiądź w siodle lub wejdź na ten etap. Dowiedz się, jak cieszyć się tym, co twoje ciało kojarzy z lękiem, gdy już oswoisz jego władzę nad tobą. Nie ma nic bardziej radosnego. Panika jest na pierwszym miejscu. Potem przychodzi adrenalina. Potem przychodzi łatwość, której się nie spodziewałeś. To jest czysta ekspozycja: nie ma lepszego sposobu na przezwyciężenie strachu niż stawienie mu czoła.

Safari na koniu

Afryka Południowa

Najlepszym sposobem na przezwyciężenie nerwowości koni jest nauka jazdy konnej przez zaklinacza koni. Triple B to działająca farma w górach Waterberg, na pograniczu Republiki Południowej Afryki z Botswaną.

Niegdyś ukochana dzicz Mandeli, jest domem dla grubej zwierzyny, większych łańcuchów górskich i zagorzałych stad anglo-Arabów, pełnej krwi angielskiej i Powerbirds. Zajęcia obejmują jogę w siodle i oglądanie gier. Nie ma nic lepszego niż dogonienie stada żyraf, które sprawi, że zapomnisz o kłusie w górę.

Niezbędne informacje: Zatrzymaj się w prostym, ale ekskluzywnym obiekcie Horizon Lodge, który mieści się na ranczu Triple B.

Głowa do wysokości

Włochy

Udaj się na szczyty, szczyty i skaliste iglice wschodnich Dolomitów we Włoszech – od XV wieku, kiedy kapitan armii francuskiej Antoine de Ville wspiął się na szczyt góry Aigué za pomocą drabiny, w tym zakątku Alp zwiastowano wspinaczy. Podążaj śladami żołnierzy z I wojny światowej przez Vie Ferrate (koleje), serię drapaczy chmur górskich lin, metalowych schodów, drabin linowych i mostów łańcuchowych, które zapewniają dostęp do jednych z najbardziej zapierających dech w piersiach widoków w Europie.

READ  Przyjaciele Kiwi, który zmarł w Australii, zbierają pieniądze na sprowadzenie jego ciała do domu

Niezbędne informacje: Zawsze sprawdzaj pogodę z wyprzedzeniem: „łatwe” trasy mogą stać się trudne, gdy jest śnieg, lód, mgła lub deszcz.

Dowiedz się, jak cieszyć się tym, co twoje ciało kojarzy z lękiem.

dostarczone

Dowiedz się, jak cieszyć się tym, co twoje ciało kojarzy z lękiem.

Mowa publiczna

Holandia

Boom Chicago, z siedzibą w Amsterdamie, jest jedną z wiodących na świecie grup improwizujących, odpowiedzialnych za pomoc w rozpoczęciu kariery Setha Meyersa, Jasona Sudeikisa i Jordana Peele. Występ amerykańskiego zespołu

Pokazy komiksowe i stand-up w języku angielskim, prowadź zajęcia i warsztaty, na których możesz opanować techniki aktorskie, które odmienią Twoją obecność w wystąpieniach publicznych.

Dowiedz się o mowie ciała, zburz mur między mówcą a publicznością i dopracuj ten niesamowity efekt końcowy.

Niezbędne informacje: Występy Boom Chicago odbywają się w Rozentheater w Amsterdamie.

Lonely Planet Żyje się tylko raz, w cenie 44,99 USD (sugerowana cena detaliczna).  Skontaktuj się z www.shop.lonelyplanet.com

Lonely Planet Żyje się tylko raz, w cenie 44,99 USD (sugerowana cena detaliczna). Skontaktuj się z www.shop.lonelyplanet.com

Strach przed lataniem

Wiele dużych linii lotniczych i prywatnych firm organizuje kursy mające na celu pomóc tym, którzy odmawiają latania, pozbyć się strachu przed lataniem. Większość wprowadzających lekcji latania obejmuje „przejście”, podczas którego pilot wyjaśnia podstawy obsługi przyrządów, a także możliwość startu, przelotu, a czasami lądowania w samolocie z podwójnym sterowaniem.

Inne kursy wykorzystują techniki relaksacyjne i terapię poznawczo-behawioralną, aby pomóc zneutralizować strach przed rzuceniem palenia, niepokój i wszystko pomiędzy.

Niezbędne informacje: Rozważ kurs „Fly Fearless” firmy Virgin Atlantic lub program „Conquer the Fear of Flying” firmy SOAR.