Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak poprawić celność i celność w PUBG Mobile (grudzień 2023 r.)

Jak poprawić celność i celność w PUBG Mobile (grudzień 2023 r.)

PUBG Mobile to jedna z najbardziej ekscytujących i konkurencyjnych mobilnych gier strzelanek ostatnich lat. Jego wymagająca mechanika i intensywna rozgrywka wymagają szybkiego myślenia, precyzji i precyzji. Poprawa celności i celności jest kluczowa dla zdobycia przewagi konkurencyjnej i wygrywania pojedynków, niezależnie od poziomu doświadczenia.

W tym artykule omówiono kilka ważnych technik poprawiających celność i dokładność w PUBG Mobile.

Uwaga: ten artykuł jest subiektywny i odzwierciedla wyłącznie poglądy autora.

” class=”promoted-img” Loading=”lazy” szerokość=”1440″ height=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />


Jak poprawić celność i celność w PUBG Mobile w grudniu 2023 r

1) Ustawienia czułości

Aby osiągnąć dokładność celowania, konieczne jest dostosowanie ustawień czułości. Znajdź właściwą równowagę dla swojego stylu gry. Niższa czułość może poprawić celność na dużym dystansie, podczas gdy wyższa czułość pomaga w szybkich reakcjach w walce na bliski dystans.

Zacznij eksperymentować z czułością aparatu, czułością peryskopu i czułością żyroskopu. Wielu graczy woli niższą czułość kamery, aby uzyskać większą kontrolę nad celowaniem. Czułość celowania można nieco zwiększyć, aby umożliwić szybsze wprowadzanie poprawek podczas celowania. Jednakże czułość żyroskopu jest decyzją osobistą.

Regularnie oceniaj i dostosowuj poziom czułości w oparciu o swój styl gry i zmieniające się preferencje. Dotarcie do optymalnego rozwiązania może zająć trochę czasu, więc bądź cierpliwy i na początku spróbuj małych zmian.


2) Kontrola odbijania

Zarządzanie odrzutem ma kluczowe znaczenie, aby pociski trafiały w określone cele, szczególnie podczas strzelania ciągłego. Dowiedz się o wzorach odrzutu najpopularniejszych broni PUBG Mobile. Broń specjalna ma wyraźną charakterystykę odrzutu, a nauczenie się jej kontrolowania może pomóc radykalnie zwiększyć twoją celność.

Strzelaj w ścianę na poligonach, aby ćwiczyć kontrolę odrzutu i obserwować wzór odrzutu. Przeciągnij celownik w przeciwnym kierunku, aby odpowiednio się odbijać i utrzymać kule w cel.


3) Ustawianie celowników i wstępne celowanie w PUBG Mobile

Poprawa celności wymaga czegoś więcej niż tylko opanowania szybkich strzałów i kontrolowania odrzutu; Wymaga to również strategicznego pozycjonowania i świadomości. Upewnij się, że celownik znajduje się na wysokości głowy i jest skierowany w stronę, w której spodziewasz się pojawienia się przeciwników. Zmniejsza to odległość, jaką musi pokonać celownik, aby namierzyć cele, co daje ułamek sekundy przewagi w reagowaniu na przeciwników.

Zrozumienie otoczenia i przewidywanie ruchów wroga pozwoli Ci celować do przodu i zwiększyć szanse na celne trafienie. Identyfikuj pozycje przeciwnika za pomocą sygnałów dźwiękowych. Zrozumienie otoczenia i przewidywanie ruchów wroga pozwoli Ci celować do przodu i zwiększyć szanse na celne trafienie.


Konsekwentna praktyka i chęć modyfikacji stylu gry z czasem przyczynią się do zauważalnych ulepszeń.

[Please note that PUBG Mobile has been banned by the Indian government. Players in the country may instead try Krafton’s Battlegrounds Mobile India (BGMI), the Indian variant of the mobile title.]

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda