Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak podnieść Zinnie w Monster Hunter Rise

Zennies to waluta w grze Monster Hunter Rise. W miarę postępów myśliwych w grze Zennies staje się kluczowy przy tworzeniu i rozwijaniu zestawów zbroi ramionaI inne finansowanie Rzadkie przedmioty rzemieślnicze.

Chociaż części potwora można sprzedać Zennies’owi, jest to opcja nieopłacalna. Łowcy potrzebują części potworów do innych ważnych rzeczy. Na szczęście istnieje dość łatwy sposób na wyhodowanie setek tysięcy zinni w około 10 minut.

Ta metoda jest podobna do metod uprawy monet w starszych tytułach Monster Hunter. Gracze będą musieli polować na wybrzuszenie górnicze podczas wyprawy na wysokim poziomie, najlepiej na mapie Lava Caverns Monster Hunter Rise, ponieważ jest ona wypełniona rzadkimi węzłami górniczymi.

Rampa górnicza trwa tylko 10 minut w Monster Hunter Rise. Ale daje graczom więcej środków za każdym razem, gdy kopią. Zwiększa to wydajność uprawy Zinni ze sporym marginesem. Wzmocnienie jest tak duże, że ponowne wykorzystanie fal wydobywczych w jaskiniach lawowych jest warte czekania.

Łącząc ten bonus z umiejętnościami Geologa, które dają dodatkowe surowe i łatwe do zdobycia dzięki zestawowi S Leather Armor, gracze Monster Hunter Rise mogą dość szybko zebrać swoje fortuny.


Jak podnieść Zinnie w Monster Hunter Rise

Jeśli gracz nie ma odpowiedniego zwiększenia, może go obrócić, wykonując łatwą misję. Jako popularny Monster Hunter YouTube Jigen Hunter W swoim filmie wyjaśnił, że najlepszym celem jest pierwsza misja gry, Roly-Poly Lanterns, którą można usunąć w niecałą minutę.

Ukończenie misji i powrót do wioski pomieszałyby powstanie. Gracze będą musieli kontynuować wykonywanie misji, dopóki ostróg górniczych nie wzrośnie w jaskiniach Monster Hunter Rise.

Po zakończeniu wydobycia gracze mogą zapuścić się do jaskiń lawowych. Tu zaczyna się prawdziwa zabawa.

Wpisz komentarz
Wpisz komentarz

Z głównego obozu w Lava Caverns kopaj wzdłuż płaskowyżu magmy w Strefie 5, zawiąż węzeł do ziemi na północnym wschodzie, a następnie udaj się pod ziemię przez tunel w Strefie 12.

READ  Linia laptopów entuzjastów nabywa procesory graficzne Intel NUC 12 Arc

Gracz wyląduje u podstawy Obszaru 10, który zawiera jeden Węzeł Górniczy na Ścianie Płaczu. Następnie udaj się na północ do strefy 11, rozdzierając rudę wzdłuż ścian.

Po wspięciu się na winną ścianę z tyłu 11 i zanurzeniu się w maleńkim otworze na północnej ścianie, gracze zostaną skierowani do sekretnej wulkanicznej jaskini całkowicie wypełnionej rudą. Tutaj użyj drutów i podciągnij ścianę do góry.

Wpisz komentarz
Wpisz komentarz

Gdy gracze zgromadzą wszystko wewnątrz wulkanu, idealnym sposobem jest szybka podróż do podobozu 2 w zachodniej części mapy i zlokalizowanie Raw na północnym zachodzie. Gracz będzie musiał zejść na dół, aby się do niego dostać, a tą niższą ścieżką można również podążać na wschód, aby ułatwić wydobycie.

To jest sedno drogi. Gracze mogą zakraść się do innych zasobów, gdy się z nimi zapoznają. Stosowanie palamuty ma kluczowe znaczenie dla wydajności uprawy. To najszybszy sposób na poruszanie się, a gracze chcą maksymalnie wykorzystać 10-minutowe okno przyrostu.

Przeładowanie timera trwa cztery minuty w Monster Hunter Rise. Jeśli gracz jest wystarczająco szybki, może odtworzyć cały utwór dwukrotnie, zanim Powstanie dobiegnie końca. Już po 10 minutach wydobycia gracz otrzyma kilkaset tysięcy rudy Zenny – to więcej niż wystarczająco, aby sfinansować nawet najbardziej ambitne zestawy zbroi.

Jeśli gracz będzie potrzebował więcej Zennies w przyszłości, będzie musiał ponownie ustawić się w kolejce i wskoczyć z powrotem do Monster Hunter Rise.

Wysłano 21 kwietnia 2021 r. O godz. 17:57 czasu wschodniego