Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak oglądać Boise State vs.A Air Force: transmisja na żywo, kanał telewizyjny, godzina rozpoczęcia piłki nożnej NCAA w sobotę?

przez 2 kwartały

Chociaż Air Force Falcons wchodzą do gry jako słabi, są na dobrej drodze, aby ukraść zwycięstwo Boise State Broncos. Hawks byli faworytami w pierwszej połowie i wyprzedzają Boise State 21-14. Siły Powietrzne cieszyły się mieszanką tag team QB Haaziq Daniels i RB Brad Roberts. Pierwszy zebrał 59 mijanych jardów plus doskok na jeden i 70 jardów, podczas gdy drugi rzucił się na dwa niszczyciele czołgów i 45 jardów na 14 buggy.

Zarówno Air Force, jak i Boise State trafiły do ​​zwycięskiej kolumny podczas poprzednich występów. Zobaczymy, czy Siły Powietrzne utrzymają przewagę, aby otrząsnąć się z kolejnej wygranej i cofnąć pozytywną energię Boise State.

Kto gra

Siły Powietrzne @ Boise State

Aktualne rekordy: Siły Powietrzne 5-1; Stan Boise 3-3

co wiesz

The Air Force Falcons są po złej stronie jednokierunkowej rywalizacji z Boise State Broncos i mają nadzieję na pierwsze zwycięstwo od 25 listopada 2016 r. Air Force i Boise State zmierzą się w bitwie o Mountain West o 21:00 ET w sobotę na stadionie Albertsons. Obie drużyny chcą kontynuować rozmach z poprzednich zwycięstw.

Wszystko było remisowane 14-14 w rundzie z Falcons i Wyoming Cowboys w zeszłym tygodniu, ale Siły Powietrzne poszły w drugiej rundzie, aby wygrać 24-14. To była kolejna wielka noc dla RB Brada Robertsa z Sił Powietrznych, który walczył o niszczyciela czołgów i 140 jardów na 33 buggy.

Tymczasem Boise State pokonał BYU Cougars 26-17 w zeszłym tygodniu. Drużyna zdobyła 20 punktów w pierwszej połowie i pokonała te punkty, aby wygrać. RB Broncos, Cyrus Habibi-Likio, wypełnił arkusz statystyk, wykonując szybkie lądowanie.

Większość punktów zespołu pochodziła dzięki specjalnym zespołom wnoszącym 14.

Oczekuje się, że jastrzębie stracą to nadchodzące o 3,5. Jednak mogą być warci ryzyka w stosunku do różnicy punktów, ponieważ obecnie mają zwycięską passę trzech gier wygranych ATS.

READ  NRL 2021: Naruszenie bezpieczeństwa biologicznego COVID-19 przez Dylana Nappę, Brandona Wickhama, Aarona Schopa

Siły Powietrzne mają teraz 5-1, a Broncos 3-3. Istnieją dwie ofensywne statystyki do obejrzenia: Siły Powietrzne zajmują 242. najgorsze miejsce w kraju pod względem przejechanych jardów na mecz, średnio tylko 82,3. Stan Boise miał swoje własne trudności, ponieważ słabnie w grze z najmniejszą liczbą 224 jardów na mecz w kraju, osiągając średnio zaledwie 85,3 jardów. Buty na pięcie Achillesa mogą potencjalnie powalić drużynę przegrywającą.

jak oglądać

 • gdy: Sobota o 21:00 czasu wschodniego
 • gdzie: Stadion Albertsons – Boise, Idaho
 • TELEWIZJA: Fox Sport 1
 • Transmisja strumieniowa online: fuboTV (Wypróbuj za darmo. Mogą obowiązywać ograniczenia regionalne).
 • Nieprzerwany: Aplikacja CBS Sports
 • Koszt biletu: 27,54 USD

Perspektywa

Według najnowszych danych Broncos są 3,5-punktowym faworytem do Hawks Kursy na futbol uniwersytecki.

Bukmacherzy z Broncos poruszyli się nieznacznie, gdyż mecz rozpoczął się od zwycięstwa Broncos sześcioma punktami.

Powyżej/Poniżej: -110

Widzę typy do futbolu szkolnego Każda gra, w tym ta, pochodzi z zaawansowanego modelu PC SportsLine. Pobierz typy teraz.

Historia serii

Boise State wygrał cztery z ostatnich sześciu meczów przeciwko siłom powietrznym.

 • 31 października 2020 r. – Boise State 49. kontra Siły Powietrzne 30
 • 20 września 2019 r. – Boise 30 kontra Siły Powietrzne 19
 • 27 października 2018 r. – Boise State 48 vs Siły Powietrzne 38
 • 18 listopada 2017 r. – Boise State 44 kontra Siły Powietrzne 19
 • 25 listopada 2016 r. – Siły Powietrzne 27 kontra Boise State 20
 • 20 listopada 2015 – 37. Siły Powietrzne kontra Boise State 30