Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iHealthScreen Inc wprowadza zautomatyzowany, oparty na sztucznej inteligencji, kolorowy model obrazowania dna oka do przewidywania udaru

iHealthScreen Inc wprowadza zautomatyzowany, oparty na sztucznej inteligencji, kolorowy model obrazowania dna oka do przewidywania udaru

24 sierpnia 2022 – oczekuję późno atak mózgu Model predykcyjny zapewnia w pełni zautomatyzowaną ocenę predykcyjną przypadkowego udaru i identyfikuje osoby narażone na udar w ciągu 5 lat. Odkrycia te zostały zaprezentowane na Międzynarodowej Konferencji: Światowy Kongres Association for Brain Mapping and Therapeutics i pokazały, że model przewidywania może pomóc w zapobieganiu udarom i ratowaniu milionów ludzi przed śmiercią lub niepełnosprawnością.

Po wykonaniu zdjęć oka pacjenta w wysokiej rozdzielczości za pomocą kolorowej kamery dna oka i przesłaniu ich do iPredict AI systemu, wyniki przewidywania strajków są dostępne w postaci w pełni zautomatyzowanego raportu w czasie krótszym niż 60 sekund. Cały test można wykonać łatwo i niezawodnie w ciągu 5 minut.

Ten model przewidywania zapewnia ogólną dokładność 82,4% w określaniu osoby zagrożonej udarem w ciągu 5 lat.

iPredict osiągnął wyższą dokładność niż istniejące modele przewidywania udarów, takie jak wyniki Framingham i Chads (dokładność udarów iPredict 82,4% w porównaniu z wynikiem Framingham 64,9%, a wynik CHADS2VASC osiągnął odpowiednio 63,8% dokładność w tym samym zestawie danych).

Model udaru iPredict może być wykorzystany do ostrzegania lekarzy o potrzebie podjęcia dalszych środków zapobiegawczych dla tych pacjentów w warunkach podstawowej opieki zdrowotnej.

Firma posiada również narzędzia przesiewowe oparte na sztucznej inteligencji do wczesnej diagnozy retinopatii cukrzycowej (DR), zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem (AMD) i jaskry, które są zatwierdzone przez CE i TGA/Australia.

po więcej informacji: https://www.iHealthScreen.org

READ  Skamieniałe kości znalezione w Izraelu mogą należeć do tajemniczych wymarłych ludzi | ewoluował