Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

IBO ogłasza program Szczytu 2023 w Polsce

IBO ogłasza program Szczytu 2023 w Polsce

Międzynarodowa Organizacja Borówkowa (IBO) ogłosiła ekscytujący program nadchodzącego szczytu IBO, który odbędzie się w Lublinie w Polsce w dniach 3-6 lipca 2023 r., odzwierciedlając globalny charakter branży i jej skupienie na produkcji ulubionych na świecie borówek . „Super Owoc”.

Szczyt obejmuje osobiste wizyty w największych plantacjach borówki na świecie, gdzie czołowi polscy plantatorzy borówki podzielą się swoimi doświadczeniami. Skupimy się również na zbadaniu, w jaki sposób poprawić produkcję i zwiększyć poziom konsumpcji na całym świecie, podczas gdy główna sesja poświęcona „Making Blueberries the World’s Favorite Superfruit” zapowiada się jako główny punkt kulminacyjny.

Szczyt rozpocznie się prezentacją na temat raportu WTO o stanie globalnego przemysłu jagodowego autorstwa Kurta Brazeltona, współdyrektora generalnego Fall Creek i Colina Fine’a, dyrektora generalnego Agronometrics, 2023.

Następnie odbędzie się dyskusja przy okrągłym stole na temat wpływu zakłóconego wzrostu produkcji w niektórych regionach świata na przyszłość branży. W sesji „Local Lights” w panelu dyskusyjnym omówione zostanie to, co dzieje się w Polsce, na Ukrainie iw Turcji.

Dwóch czołowych graczy w światowym przemyśle borówkowym, Søren Bjorn, prezes Driscoll’s Americas i Juan Ignacio Allende, dyrektor generalny Hortifruit, dostarczy cennych informacji na temat przyszłości przemysłu borówkowego. Doprowadzi to następnie do kilku sesji grupowych na temat innowacji. Pierwszy dzień zakończy się uroczystą kolacją, której nie można przegapić.

Drugiego dnia odbywa się sesja „Poznaj swojego konsumenta” z prezentacjami Felipe Silvy z ZurGroup na temat perspektyw światowej konsumpcji jagód oraz Davida Hughesa, emerytowanego profesora marketingu żywności w Imperial College London, który będzie przemawiał na temat światowego konsumenta preferencje. Mario Stetta, dyrektor operacyjny EMEA w Driscoll’s of Europe, zagłębi się w temat „Zrównoważonego rozwoju”. Zwiedzanie farm odbędzie się trzeciego dnia.

„IBO Summit 2023 zapowiada się jako ekscytujące wydarzenie dla globalnej społeczności jagodowej. Po raz pierwszy od czterech lat branża będzie mogła się spotkać i bezpośrednio dzielić zbiorową wiedzą, aby popchnąć tę wspaniałą branżę do przodu i osiągnąć większy sukces” – powiedział Peter McPherson, prezes IBO.

READ  JPB Système rozwija skrzydła w Polsce

„Z powodu suszy, coraz bardziej ograniczonej ilości wody i dostępu do niej w wielu regionach Europy, zachodnich Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej, a także ze znacznym spadkiem dostępności pracowników rolnych na głównych obszarach produkcyjnych, potrzeba dalszego zrozumienia i zdefiniowania działań radzenia sobie z tymi i innymi czynnikami wpływającymi na produkcję staje się coraz ważniejsza.

„Co więcej, wydarzenia geopolityczne ostatnich miesięcy wpłynęły na ceny i dostępność kluczowych surowców, takich jak nawozy, dodając do tego potrzebę lepszego wykorzystania tych zasobów i osiągnięcia większej wydajności w sposobie, w jaki uprawiamy i dostarczamy borówki do naszych klientów. – powiedział Mario. Stita, dyrektor operacyjny EMEA w Driscoll’s of Europe.

po więcej informacji:
Dominika Kozarzewska
E-mail: [email protected]
www.ibosummit2023.com