Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ian Foster wysiada z kolejki górskiej, by cieszyć się sukcesem All Blacks

Ian Foster wysiada z kolejki górskiej, by cieszyć się sukcesem All Blacks

Nie wspominaj o kolejce górskiej. Na razie główny trener All Blacks, Ian Foster, cieszy się, że może kąpać się w satysfakcji z trzeciego zwycięstwa z rzędu i zdecydowanej reakcji, która daje jego drużynie realną szansę na zdobycie ósmego tytułu mistrzowskiego w rugby.

Foster był z tego zadowolony Sobotnia noc 40-14 Punktów bonusowych wygraj z Wallabies Na oczach 47.031 tłumu w Eden Park nadal dominowali nad rywalami trans-Tasmanów w Nowej Zelandii, a także na tym terenie, na którym Australijczycy nie wygrywali od 1986 roku.

To sprawiło, że Springboks musieli zbierać dodatkowe punkty, aby pokonać Argentynę w Durbanie w nocy, wygrywając 39 punktami lub więcej, aby uniemożliwić 4-2 All Blacks (19 punktów) zdobycie ósmego tytułu w rugby w ciągu 10 lat.

Caleb Clarke zaręcza się z All Blacks w ich wygranej z Wallabies w Eden Park w sobotni wieczór.

Ricky Wilson/Personel

Caleb Clarke zaręcza się z All Blacks w ich wygranej z Wallabies w Eden Park w sobotni wieczór.

Zapytany po meczu, jego drużyna prowadziła 17:0 w pierwszej połowie i 32:0 po kwadransie drugiego okresu, co oznaczało zakończenie kolejnego turnieju, biorąc pod uwagę charakter „roller coaster” w tym roku. którą stracili dwukrotnie w ojczyźnie Irlandii, raz w Argentynie w Christchurch, a także w Afryce Południowej, trochę się zmartwił, zanim nieco się otworzył.

Powiedział: „Zapomniałem o kolejce górskiej”. „Jestem po prostu szczęśliwy w tej chwili. Dotarliśmy do mistrzostwa i mieliśmy w głowie najtrudniejszy remis, wykonując oba testy przeciwko RPA w RPA, dostaliśmy jeden z dwóch na tym polu i pozwoliliśmy się w Christchurch, ale to była nasza odpowiedź na to naprawdę pozytywna.

Patrzymy na drugą połowę turnieju i jesteśmy naprawdę zadowoleni z tego, co się wydarzyło. Wszystko, co możemy zrobić, to poradzić sobie z tym, co jest teraz przed nami. Wiem, że mamy barierę (przed Boksami) – czy to jest dosyć nie wiem. Ale daliśmy sobie szansę i to wszystko czego chcemy.” „.

READ  World Test Championship: Ostatnia para bramek, Rashin Ravindra, Patel wygrywa z Black Cups w ekscytującym losowaniu ostatniego dnia w pierwszym teście przeciwko Indiom

zapytany przez rzeczyPatrząc na to, gdzie on i jego zespół byli w lipcu po historycznej porażce w serii z Irlandczykami, czy był zadowolony z poczynionych postępów, trener potwierdził głową.

Lock All Blacks Brodie Retallick zatrzyma się w sobotnim teście przeciwko Wallabies w Eden Park.

Ricky Wilson/Personel

Lock All Blacks Brodie Retallick zatrzyma się w sobotnim teście przeciwko Wallabies w Eden Park.

„Wszystko, co możesz zrobić, w okolicznościach, z którymi masz do czynienia, to spróbować znaleźć wyjście z tego i myślę, że mamy bardzo jasne, że stawiamy się w sytuacji” – powiedział Foster. „Ale popieram grupę, musimy mieć problem.

„Powiedziałem wtedy, że przechodzimy przez rzeczy, przez które żaden z nas nie przeszedł w koszulce All Blacks i było ciężko. Po prostu musieliśmy to mieć i musieliśmy być tymi, którzy wymyślili rozwiązania.

„Zrobiliśmy naprawdę dobre rozwiązywanie problemów. Ciężko pracowaliśmy, a ten zespół dał nam trochę stali i dał nam kilka trudnych lekcji, z którymi żałujemy, że nie musieliśmy sobie radzić, ale zrobiliśmy. W takich sytuacjach albo składasz i odchodzisz, bo to takie trudne, albo zapinasz pas i utknąłeś w pracy.

„Praca graczy była niesamowita, a my pielęgnujemy wiarę. Ale wciąż mamy kilka kroków do zrobienia.”

Foster pochwalił swój „atak, moc i stały fragment gry” w tym finale turnieju rugby, a na koniec przyznał radość z tego, jak przerażony był Jordy Barrett w swoim pierwszym teście na 12. miejscu po wycofaniu się z sugestii, że był to długi czas. – wyczekiwana okazja w pomocy.

„Byłem zachwycony rozwojem Davida Havili w tej kampanii i jestem zadowolony z tego, co Jordi dał nam dzisiaj. Myślałem, że miał wyjątkową grę. Był bardzo fizyczny, z piłką i bez niej, ciężko pracował, dostawał kilka kopnięć Powinien być bardzo dumny z tego wysiłku.”

Kiedy zwrócono uwagę, że All Blacks dwukrotnie zareagowali na porażki w turnieju pewnymi zwycięstwami i zrobili coś podobnego w tym meczu po tym, jak byli bliscy przegranej w Melbourne, Foster przyznał, że to wszystko było częścią procesu wzrostu.

READ  Puchar Świata w Rugby 2023: ekspert od rugby w Anglii, Stuart Barnes, mówi, że Ian Foster powinien był upuścić Sama Cane'a

„Próbujesz się uczyć… Ty też próbujesz nauczyć się przed pierwszym meczem. Prawda jest taka, że ​​przeszliśmy przez ten turniej i wykazaliśmy pewien wzrost w tym aspekcie. To przegrana, gdy grasz przeciwko Australia w tej chwili. Widzieliśmy w zeszłym tygodniu, jak dobrzy i niebezpieczni mogą być, i dzisiaj widzieliśmy takie ataki. Musieliśmy być w naszej grze i musieliśmy być lepsi.

Foster, który potwierdził, że kontuzja kostki Willa Jordana nie była poważna, powiedział, że przyjdzie o 4 rano, aby obejrzeć mecz Boks-Puma. I może będzie miał więcej do świętowania w tych pierwszych małych godzinach.