Huragany pokonały Crusaders w przedsezonowym Super Rugby Pacific w Queenstown

Hurricane’y zadały psychologiczny cios po pokonaniu Crusaders 27-24 w przedsezonowym starciu w Queenstown w sobotę.

Za siedem dni obie drużyny zmierzą się ponownie w Dunedin w weekend otwarcia Pacific Super Rugby, a oba obozy uważały, aby nie pokazać całych rąk przeciwnikom w pierwszej rundzie.

Billy Proctor był jednym z pięciu potencjalnych strzelców Hurricane w ich przedsezonowym zwycięstwie nad Crusaders w Queenstown.

Joe Allison / Getty Images

Jednak Hurricane’y – które nie były w stanie wezwać żadnego z All Blacks ze względu na wszystkie udane powroty poza sezonem – wprowadzą wiosnę w krok, przygotowując się do ich tygodnia, po tym, jak Aidan Morgan z czasem strzelił im niespodziankę -od tyłu, wygrywając pięć-próba For four w Wakatipu Rugby Club.

Aidan Morgan strzelił późnego zwycięzcę meczu Hurricanes.

– Chłopcy poradzili sobie naprawdę dobrze, wracając i wygrywając, ale w przyszłym tygodniu chodzi o cztery lub pięć punktów – powiedział trener Hurricanes, Jason Holland.

* Zamek byłej czarnej paproci Charmaine Smith wraca do rugby – „Moje dziecko mnie uzdrowiło”
* Super Rugby: The Chiefs odnieśli zwycięstwa nad Blues i Highlanders
* Huragan wieje z kontuzją kolana na uboczu All Blacks No 9 TJ Perenara

„Kiedy grasz z drużyną, na pewno nie pokażesz tego wszystkiego, więc są pewne drobne różnice w naszej grze, które zaprezentujemy w przyszłym tygodniu i jestem pewien, że są one dokładne Ta sama łódź.”

Crusaders, którzy wkroczyli do swojej potęgi szósty rok z rzędu zdobywając tytuł, zdominowali dużą część gry w pierwszej połowie, gdy w All Blacks wystąpili Joe Moody, Scott Barrett, Braydon Ennor i George Bridge, a Fergus Burke wyostrzył swojego odpowiednika. poszukiwany za Wakat nr 10 JerseyByli mocni na stałych fragmentach i w drugiej połowie objęli prowadzenie 12-5.

Ale przy całkowicie zmienionym składzie w drugim zaklęciu, Red i Black poczuli szczyptę ataku huraganu, który kilka razy wydawał się niebezpieczny po przebiciu się.

READ  Lydia Ko świetnie rozpoczęła swój pierwszy poważny golf w 2022 roku

Nr 8 Brayden Iose był wybitny, pojawiał się wszędzie, a jego słodki śmietnik na początku drugiego klipu wysłał weterana Juliana Savię na pierwszą z czterech prób w Cannes w drugiej połowie.

Nowo mianowany obrońca Te Toiroa Tahuriorangi dodał trochę iskry Crusaders, którzy w odpowiedzi strzelili dwa gole – Macca Springer pokazał wielką prędkość strzałem z 80 metrów, a Tahuriorangi piękny ruch bekhendowy dla Isaiaha Punivaia, po obu stronach którego Josh Morby wystrzelił Hurricanes świetny sprzęt do zaoszczędzenia podczas prób Zapisz na 100m Freedom Vahaakolo.

Jednak w porównaniu z wynikiem 24-10 ostatni kwartał był tak naprawdę okresem huraganów. Po tym, jak Fakullou zbliżył się do linii, wycofali się z niej i szybko odepchnęli Billy’ego Proctora, a potem Alex Fido wydawał się strzelić gola jako zwykłe pocieszenie, tylko dlatego, że było mnóstwo czasu, a uczciwy atak Keynesa został ostatecznie nagrodzony, gdy dwa pomocnicy Peter Umaga zjednoczyli Jensena i Proctora, aby poprowadzić Morgana do nurkowania po zwycięzcę.

Chociaż jego drużyna weszła do sezonu po dwóch porażkach (W zeszły weekend poszli też 20-19 na wyżynyTrener Crusaders Scott Robertson był „naprawdę zadowolony” z nokautu.

„Sprawy zmieniają się bardzo szybko, gdy na drabinie są punkty” – powiedział.

Nehe Milner-Skudder otrzymuje pomoc medyczną po wylądowaniu na jego głowie.

„Stworzyliśmy wiele okazji, których nie mogliśmy w pełni wykorzystać, ale to była dla nas dobra rywalizacja.

„To po prostu pokazuje, tornada mogą zapisywać się z dowolnego miejsca. To dobre przypomnienie po tygodniu uroczystości.”

Żadna z drużyn nie wyraziła obaw o kontuzję, chociaż podczas Hurricanes Neha Milner Scudder – sam ukrywający kontuzję – skinął głową, próbując przejąć wysoką piłkę, a Holland potwierdził, że zostanie objęty protokołem wstrząsu mózgu.

READ  Cricket: Andrew Symonds z Australii ginie w wypadku samochodowym

Dojrzeć

Huragan 27 (Salci Riasy, Julian Savia, Billy Proctor, Alex Fido, Aidan Morgan próbuje; Aidan Morgan oszukuje) Krzyżowcy 24 (Dallas McLeod, Abraham Ball, Maca Springer, Isaiah Bonifay próbują; Fergus Burke con, Simon Hickey con). HT: 5-12