Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harry szuka „zemsty”, publikując nowy 24-stronicowy raport z Meghan | Królewski | Aktualności

We wtorek wieczorem Dan Wootton starł się z gościem GB News, Niną Misko, o to, co myślą o księciu Harrym i Meghan Markle oraz czy Sussexes powinni uczestniczyć w koronacji króla Karola.

Nie jest pewne, czy książę i księżna wezmą udział w koronacji po wydaniu ich filmu dokumentalnego Netflix i wspomnień księcia Harry’ego „Spear”, które zostały opublikowane na początku tego miesiąca.

W niedzielę poinformowano, że król Karol życzy sobie, aby książę Harry i Meghan Markle mogli uczestniczyć w jego ceremonii koronacyjnej, która jest już za mniej niż 100 dni.

The Daily Mail ujawnił, że król Karol poprosił arcybiskupa Canterbury, Justina Welby’ego, o pośrednictwo w umowie między księciem Harrym i księciem Williamem, która pozwoli Sussexowi uczestniczyć w koronacji 6 maja.

W GB News gospodarz Dan Wootton omówił ostatnie rewelacje z gośćmi swojego programu. Ingrid Seward, redaktor naczelna magazynu Majesty i Nina Misko, dziennikarka i felietonistka The Sun.

Dan Wootton powiedział, że jest „naprawdę zaniepokojony” „zaangażowaniem” arcybiskupa w negocjacje między księciem Harrym a rodziną królewską.

Powiedział: „Opisałem źródła w weekend [the Archbishop] Pod urokiem Meghan i Harry’ego. On jest po ich stronie.

„Jeśli to on pośredniczy w transakcji, martwię się o to, na co się zgodzi”.

Ingrid Seward powiedziała, że ​​jej zdaniem arcybiskup „nie powinien się angażować”, ponieważ rozmowy to „sprawa ojca z synem”.

I dodała: „Przez całe życie Harry’ego było wiadomo, że jego ojciec będzie królem i to jest kolor jego dzieciństwa i kolor jego życia, oczywiście musi tam być.

„Byłoby to nie do pomyślenia, gdyby go tam nie było, a gdyby go nie było, wywołałoby to większe poruszenie”.

READ  Niezwykłe aranżacje snu Williama i Kate - i to zależy od ich personelu