Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Harry Styles zaprosił do Polski trzech ukraińskich uchodźców

Harry Styles zaprosił do Polski trzech ukraińskich uchodźców

Harry Styles jest obecnie w trakcie światowej trasy koncertowej (zdjęcie: WireImage)

Harry Styles połączył siły z Międzynarodowym Komitetem Ratunkowym (IRC), aby sprowadzić trzech ukraińskich uchodźców na swój pokaz w Polsce w weekend.

Marina, jej 13-letnia córka Daria i jej przyjaciółka Daria Katina uciekły z Ukrainy w 2022 roku w następstwie rosyjskiej inwazji i obecnie mieszkają w Sosnowcu w Polsce.

Trzem kobietom podobał się występ, który był częścią światowej trasy koncertowej 29-letniego byłego One Direction, Love On Tour.

Opowiadając o swoim doświadczeniu na PGE Narodowym w Warszawie w niedzielny wieczór, Maria powiedziała: Odkąd w zeszłym roku zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia naszego domu na Ukrainie, trudno było mi przystosować się do życia w nowym kraju – szczególnie dla mojej córki Darii i mojego 10-letniego syna.

Kochająca mama dodała: „Jestem bardzo wdzięczna Harry’emu Stylesowi i Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu, który wspierał mnie w kontynuowaniu mojej wymarzonej kariery w Polsce, za danie nam szansy zapomnienia o naszych zmartwieniach podczas wieczornego wyjścia i śpiewania i tańczenia na koncercie. „

Marina – która marzy o zostaniu tramwajarką – i Daria opuścili rodzinne Mikołajów w lipcu 2022 roku i szczęśliwie znaleźli bezpieczeństwo w Sosnowcu i zaczęli odbudowywać swoje życie przy wsparciu Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego.

Marina, jej 13-letnia córka Daria i przyjaciółka Daria Kathena oglądały występ Harry’ego w niedzielę (fot. IRC-Weronika Rzezutka)
Harry grał na PGE Narodowym w Warszawie (Zdjęcie: Getty)

Marina, Daria i Daria Kathyna należą do prawie sześciu milionów Ukraińców, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów i szukania schronienia w innym kraju.

Dzieje się tak po tym, jak Harry został zdezorientowany przez fana na jego belgijskiej imprezie.

W pewnym momencie podczas pokazu, Harry Zbliż się do wrzeszczącego tłumu Przekroczył barierkę i zapytał o imię kobiety.

Para cieszyła się zabawną interakcją z Harrym, a dowiedziawszy się, że to jej urodziny, szukali więcej szczegółów na temat daty i jej wieku.

READ  Trener Polski ogłasza powołanie na eliminacje Mistrzostw Europy przeciwko Czechom i Albanii
Marina, Daria i Daria Kathyna należą do blisko sześciu milionów Ukraińców, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów i szukania schronienia w innym kraju (fot. IRC-Weronika Rzezutka)
„Jestem bardzo wdzięczna Harry’emu Stylesowi i Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu za danie nam szansy na zapomnienie o naszych zmartwieniach na noc i zaśpiewanie i zatańczenie na koncercie” – powiedziała Marina (zdjęcie: IRC-Weronika Rzezutka)

Kiedy dowiedziała się, że ma 26 lat, a skończyła 27 lat, piosenkarka Watermelon Sugar chciała wiedzieć, jak minął jej 26 rok i czy ma jakieś cele i marzenia na następny rok.

Podekscytowana fanka skorzystała z okazji, by wyrazić życzenia związane z Harrym gwieździe popu, co wywołało u niego wybuch śmiechu.

Kiedy spacerował, podniósł mikrofon do ust i drażnił się: „To jeszcze nie są twoje urodziny… albo już są”, po czym tłum wydał z siebie potężny ryk.

Wyjaśnił, że tylko żartował z zachwyconymi fanami, ale przypomniał jej, że to „rodzinny program”, ponownie żartując z niego, „A może tak?”

Czy masz historię?

Jeśli masz historię, film lub zdjęcia celebrytów, skontaktuj się z zespołem rozrywki Metro.co.uk, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected], dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając stronę przesyłania materiałów — Uwielbiam cię słyszeć.

WIĘCEJ: Idris Elba nie wie, czym jest ciasto gąsienicowe Colina i jesteśmy wstrząśnięci do głębi

WIĘCEJ: Córka Kerry Katony, Lily Sue McFadden, dwukrotnie odrzuciła Love Island