Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda incydentu Nigel Harman potwierdził swoje odejście z roli Maxa Christie

Gwiazda incydentu Nigel Harman potwierdził swoje odejście z roli Maxa Christie

infekcja Gwiazda Nigel Harman odchodzi z roli w serialu po niecałym roku. Aktor, który dołączył infekcja Podobnie jak Max Christie w lutym, w zeszłym miesiącu potwierdzono, że będzie brał udział w nadchodzącej 21. serii Taniec z gwiazdami.

Cyfrowy szpieg Można potwierdzić, że aktor zakończył nad nim pracę infekcja Jego końcowe sceny zostaną wyemitowane na początku przyszłego roku.

Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób Max może opuścić serial, chociaż obecnie bierze udział w wielu dramatach z Donną Jackson, z którą łączy go sekretna pasja.

BBC

Powiązany: infekcja Przywrócenie Sunetry Sarker w roli Zoe Hanny

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Max również był bezrobotny, próbując ulepszyć oddział ratunkowy w związku z cięciami budżetowymi, a jego córka, Jodi White, z którą był w separacji, również przybyła do szpitala jako nowa pielęgniarka.

Harmana, który także zagrał główną rolę EastEnders Jak Dennis Rickman powiedział w latach 2003–2005, zanim jego postać została zabita, był „zdumiony, podekscytowany i przerażony tym, co robi”. Rygorystycznie„Po ujawnieniu wiadomości o jego wyborze.

„Jako fotelowy fan serialu z podziwem obserwowałem, jak ludzie wirują na ekranie” – dodał. „Teraz moja kolej… łyk!”

Nigel Harman w Strictly Come Dancing 2023, mężczyzna stojący z rękami w kieszeniach, patrzący w kamerę i uśmiechnięty, ubrany w czarny garnitur z krawatem i otoczony błyszczącymi kulkami

Kierona McCarrona//Obrazy Getty’ego

Powiązany: infekcja Gwiazda potwierdza przyszłość Faith w serialu

Fani będą mogli po raz pierwszy przyjrzeć się Harmanowi wkraczającemu na parkiet, a także zobaczyć jego profesjonalnego partnera, gdy pokaz talentów powróci w przyszły weekend (16 września).

Niedawno opublikowano pierwsze spojrzenie na wszystkich uczestników ubranych tak, aby zaimponować na brokatowym balu.

infekcja Jest emitowany w soboty w BBC One i transmitowany strumieniowo w BBC iPlayer. Taniec z gwiazdami Powraca z własną premierą 16 września w BBC One, w trakcie jego trwania Ściśle: potrzeba dwóch Transmisja w BBC Two. Obydwa programy można oglądać strumieniowo w BBC iPlayer.

Czytaj więcej infekcja Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej.

Portret głowy Zuzanny Aleksandra

READ  „Derry Girls umieszczają nas na mapie”: duma z rodzinnego miasta, gdy zbliża się finał serii | Derry

Reporter, cyfrowy szpieg Susanna jest niezależną pisarką specjalizującą się w branży rozrywkowej. W 2014 roku ukończyłam studia z tytułem licencjata z literatury angielskiej i amerykańskiej oraz kreatywnego pisania, a także tytułem magistra z produkcji kreatywnej. Pisała dla Cyfrowy szpieg Od tego czasu, gdy po raz pierwszy zaangażowałem się w pracę poprzez doświadczenie zawodowe, napisałem dla tej witryny setki opowiadań na różne tematy, od Simowie Do Doktor Kto. Zuzanna także pisała ujawnić czasopismo. Jej szczególnymi zainteresowaniami są mydło (jej Kierować z ukrycia Tematem przewodnim będą lata 2000 Ulica Koronacyjna), Marvela i Gwiezdne Wojny. Potrafi także zacytować sporo wersów z przyjaciele I Brooklyn dziewięć dziewięć.