Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda incydentu Nigel Harman potwierdził swoje odejście z roli Maxa Christie

Gwiazda incydentu Nigel Harman potwierdził swoje odejście z roli Maxa Christie

infekcja Gwiazda Nigel Harman odchodzi z roli w serialu po niecałym roku. Aktor, który dołączył infekcja Podobnie jak Max Christie w lutym, w zeszłym miesiącu potwierdzono, że będzie brał udział w nadchodzącej 21. serii Taniec z gwiazdami.

Cyfrowy szpieg Można potwierdzić, że aktor zakończył nad nim pracę infekcja Jego końcowe sceny zostaną wyemitowane na początku przyszłego roku.

Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób Max może opuścić serial, chociaż obecnie bierze udział w wielu dramatach z Donną Jackson, z którą łączy go sekretna pasja.

BBC

Powiązany: infekcja Przywrócenie Sunetry Sarker w roli Zoe Hanny

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Max również był bezrobotny, próbując ulepszyć oddział ratunkowy w związku z cięciami budżetowymi, a jego córka, Jodi White, z którą był w separacji, również przybyła do szpitala jako nowa pielęgniarka.

Harmana, który także zagrał główną rolę EastEnders Jak Dennis Rickman powiedział w latach 2003–2005, zanim jego postać została zabita, był „zdumiony, podekscytowany i przerażony tym, co robi”. Rygorystycznie„Po ujawnieniu wiadomości o jego wyborze.

„Jako fotelowy fan serialu z podziwem obserwowałem, jak ludzie wirują na ekranie” – dodał. „Teraz moja kolej… łyk!”

Nigel Harman w Strictly Come Dancing 2023, mężczyzna stojący z rękami w kieszeniach, patrzący w kamerę i uśmiechnięty, ubrany w czarny garnitur z krawatem i otoczony błyszczącymi kulkami

Kierona McCarrona//Obrazy Getty’ego

Powiązany: infekcja Gwiazda potwierdza przyszłość Faith w serialu

Fani będą mogli po raz pierwszy przyjrzeć się Harmanowi wkraczającemu na parkiet, a także zobaczyć jego profesjonalnego partnera, gdy pokaz talentów powróci w przyszły weekend (16 września).

Niedawno opublikowano pierwsze spojrzenie na wszystkich uczestników ubranych tak, aby zaimponować na brokatowym balu.

infekcja Jest emitowany w soboty w BBC One i transmitowany strumieniowo w BBC iPlayer. Taniec z gwiazdami Powraca z własną premierą 16 września w BBC One, w trakcie jego trwania Ściśle: potrzeba dwóch Transmisja w BBC Two. Obydwa programy można oglądać strumieniowo w BBC iPlayer.

Czytaj więcej infekcja Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej.

Portret głowy Zuzanny Aleksandra

READ  Księżna Kornwalii za specjalne królewskie wydanie magazynu Country Life

Reporter, cyfrowy szpieg Susanna jest niezależną pisarką specjalizującą się w branży rozrywkowej. W 2014 roku ukończyłam studia z tytułem licencjata z literatury angielskiej i amerykańskiej oraz kreatywnego pisania, a także tytułem magistra z produkcji kreatywnej. Pisała dla Cyfrowy szpieg Od tego czasu, gdy po raz pierwszy zaangażowałem się w pracę poprzez doświadczenie zawodowe, napisałem dla tej witryny setki opowiadań na różne tematy, od Simowie Do Doktor Kto. Zuzanna także pisała ujawnić czasopismo. Jej szczególnymi zainteresowaniami są mydło (jej Kierować z ukrycia Tematem przewodnim będą lata 2000 Ulica Koronacyjna), Marvela i Gwiezdne Wojny. Potrafi także zacytować sporo wersów z przyjaciele I Brooklyn dziewięć dziewięć.