Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grupa H&M jeszcze w tym roku przeniesie Arket do Polski

Grupa H&M jeszcze w tym roku przeniesie Arket do Polski

Ciekawie będzie zobaczyć, czy nowy dyrektor generalny H&M wprowadzi jakieś duże zmiany strategiczne, ale na razie firma kontynuuje swoją zwykłą trajektorię, powoli i systematycznie wprowadzając na rynek mniejsze marki.

Seria Arket's Selfridges – Arket

Najnowszym osiągnięciem jest to, że nordycka marka modowa i lifestylowa Arket poszerzy swoją obecność w Europie o flagowy sklep w Warszawie.

Jej pierwszym celem będzie Polska, kraj, który ma już dobrze rozwinięty sektor handlu detalicznego odzieżą i odnoszącego sukcesy lokalnego giganta handlu detalicznego w postaci LPP, właściciela m.in. Reserved i Sinsay.

Firma nie podała tam żadnych innych szczegółów na temat debiutu, więc nie wiemy dokładnie, gdzie sklep będzie się znajdował, ani kiedy dokładnie zostanie otwarty.

Grupa po raz pierwszy wprowadziła markę Arket na Łotwie w zeszłym roku, a wiosną tego roku zaprezentuje swój pierwszy sklep we Włoszech, którego pierwsze otwarcie nastąpi w Mediolanie. Jesienią ubiegłego roku marka podjęła także nietypowy krok i otworzyła swój pierwszy sklep stacjonarny, debiutując na dużej przestrzeni w Selfridges w Londynie.

Arket został pierwotnie uruchomiony w 2017 roku przy Regent Street w Londynie i w ostatnich latach rozwijał się bardzo stopniowo. Wiosną ubiegłego roku miała zaledwie 27 sklepów na 12 rynkach i była obecna w internecie na 31 rynkach.

Copyright © 2024 FashionNetwork.com Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  KAI otwiera centralę w Polsce