Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grand Theft Auto V pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X / S w listopadzie

Grand Theft Auto V, jedna z najpopularniejszych gier wszechczasów, pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X / S 11 listopada. Na razie w bardzo udaną grę z otwartym światem można teraz grać na konsolach nowej generacji za pośrednictwem wersji zaplecza. Zgodność.

Nowa, ulepszona wersja GTA V została zapowiedziana po raz pierwszy podczas premiery PlayStation 5. Gra również nadchodzi MicrosoftXbox Series X / S. Chociaż gra powinna wyglądać lepiej, Rockstar nie ujawnił dokładnie, co się zmieni, gdy GTA V pojawi się na konsolach nowej generacji w formatach „rozszerzonych” i „ulepszonych”.

Rockstar ogłosił również, że samodzielna wersja GTA Online będzie dostępna dla graczy na obu platformach tego samego dnia. Ale jako Sony Wcześniej ogłoszono, że samodzielna wersja GTA Online będzie bezpłatnie dostępna wyłącznie dla graczy PS5 przez pierwsze trzy miesiące do lutego 2022 r. Ponadto członkowie PlayStation Plus na PlayStation 4 mogą co miesiąc odebrać 1 000 000 GTA $ w PlayStation Store. Aż do premiery GTA Online na PlayStation 5.

„Nowa generacja wersji GTA V będzie zawierała szereg ulepszeń technicznych, ulepszeń wizualnych i ulepszeń wydajności, aby w pełni wykorzystać najnowszy sprzęt, dzięki czemu gra będzie piękniejsza i bardziej responsywna niż kiedykolwiek” – powiedział Rockstar w oświadczeniu, ogłaszając GTA. V na PS5.

Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych serii gier w branży gier, a GTA V to najpopularniejsza gra. Gra została pierwotnie wydana w 2013 roku i nadal jest bardzo popularna wśród graczy. W rzeczywistości jest to jedna z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów. Grand Theft Auto Online jest jednym z powodów, dla których gracze wracają do GTA 5. Na początku tego roku firma Take-Two Rockstar Games ujawniła, że ​​gra sprzedała się do tej pory w ponad 140 milionach egzemplarzy.

READ  E3 2021 Silent Hill, Metal Gear Solid ma nadzieję, że spadnie z wycofaniem Konami