Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gorączka biletów w Polsce na Szachtar vs Celtic, ponieważ miejscowi kupują buzz o Lidze Mistrzów

Gorączka biletów w Polsce na Szachtar vs Celtic, ponieważ miejscowi kupują buzz o Lidze Mistrzów

Szachtar Donieck sprzedał już ponad 18 000 pakietów trzymeczowych na nadchodzącą fazę grupową Ligi Mistrzów, w skład której wchodzą Celtic, RB Lipsk i Real Madryt.

Ukraińska drużyna została deportowana do Warszawy na rozgrywki UEFA z powodu rosyjskiej inwazji na ich kraj, więc wszystkie trzy mecze rozegrane zostaną na stadionie Legii, który może pomieścić 31 tysięcy.

Nie było jasne, jak duże jest zapotrzebowanie na notatki, ale Sportowe Fakty W Polsce podał, że ponad dwie trzecie pakietów zostało już wykorzystanych i że każda gra ma być ukończona.

Zdjęcie Mikołaja Barbanella / SOPA Images / LightRocket za pośrednictwem Getty Images

Wiadomość ta zrobiła wrażenie na zawodnikach Szachtara, a obrońca Valery Bondar powiedział: „Jestem bardzo zaskoczony pozytywnym wrzawą w Polsce.

„Szczerze, nikt nie spodziewał się, że tak szybko sprzedamy bilety. Wsparcie w Polsce będzie dla nas bardzo ważne, szczególnie w tym trudnym momencie. Dołożymy wszelkich starań, aby zadowolić naszych fanów i waszych fanów.”

„Myślę, że losowanie grupy było bardzo dobre. Skończyliśmy z silnymi przeciwnikami i wszystkie mecze będą zabawne. „

Do tej pory zostało potwierdzone, jakiego rodzaju personalizacji fani Celticu mogą spodziewać się po naszym zestawie gry na 14 września, ale miejmy nadzieję, że będzie to przyzwoita część pola.

Ta wiadomość powinna nadejść wcześnie w tym tygodniu, zaledwie dwa tygodnie przed spotkaniem. Oczywiście Celtic grał tam już w tym roku po zmierzeniu się z Legią w pożegnalnym meczu Artura Boruca.

Wiemy już, że nasi kibice dostaną 1800 biletów na lot Realu Madryt, które będą jak złoty pył. Dzięki wielu podróżom do Lipska, w tym sezonie będzie ogromna liczba fanów Celticu na całym kontynencie.

W Warszawie wygląda na to, że bez względu na okoliczności będzie trzeszcząca atmosfera, miejmy nadzieję, że będzie to noc, którą wszyscy będziemy mogli cieszyć się z trzema kluczowymi punktami w ręku.

READ  Apple uruchomił samoobsługową naprawę w Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii

w innych wiadomościach, Genialna reakcja Joe Harta na główkę i wygrana 9-0 na Instagramie; Dołączają koledzy z drużyny Celtic.

Poprzedni artykuł Angie Postecoglou rozwiewa obawy Giorgosa Giacomakisa przed wielkimi testami celtyckimi

Następny post Kariera Alexandro Bernabé w Celticu trwa. Może być więcej w najbliższej przyszłości