Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gorące wykończenie sprawia, że ​​Danny Lee jest krótki na Bermudach

Danny Lee zdobył bardzo potrzebne mocne wykończenie na Bermudach, aby zwiększyć swoje szanse na PGA Tour.

Leon Halep / Getty Images

Danny Lee zdobył bardzo potrzebne mocne wykończenie na Bermudach, aby zwiększyć swoje szanse na PGA Tour.

Spóźniony atakujący ptak był bliski złapania nowozelandzkiego golfisty Danny’ego Lee, który zdobył swój drugi tytuł PGA Tour.

Lee został ostatecznie zmuszony do remisu o drugie miejsce z Australijczykiem Lucasem Herbertem w poniedziałkowych mistrzostwach Bermudów (NZT).

Lee postawił prawdziwe wyzwanie na ostatnim etapie, trafiając trzy ptaki na ostatnich czterech dołkach, aby rozpalić to, co było zastojem w czwartej rundzie.

Lee, który wystrzelił 67, 67 i 65 pocisków do Zacznij dzień na drugim miejscu, musiał zadowolić się 71 równymi, gdy miało to znaczenie.

Czytaj więcej:
* Danny Lee walczy o tytuł na Bermudach podczas US PGA Tour
* Golfista Kiwi Danny Lee przeprasza za „idiotę” złość na US Open

To sprawiło, że był w wieku 14 lat, jeden strzał Herberta, który strzelił dwa gole poniżej 69 w ostatnim dniu, aby zapewnić zwycięstwo.

Lee zaczął obiecująco z wróblami na dołku drugim i trzecim, zanim oddał strzał na czwartym.

Odwrócił się na poziomie 1 poniżej, ale potem uderzył w przerażający odcinek podwójnego ducha, ducha, ducha w środku tylnej dziewiątki, zanim wrócił do domu.

Amerykanin Patrick Reed zremisował na drugim miejscu po tym, jak Reed strzelił sześć bramek poniżej 65 lat.

Choć utrata tytułu byłaby frustrująca, nadal był to bardzo potrzebny 31-letni Lee, którego jedyne zwycięstwo w Tourze miało miejsce w 2015 roku.

Nie udało mu się zatrzymać biletu na sezon 2021-22 i korzysta ze zwolnienia lekarskiego, które pozwala mu na 10 występów na Tour.

READ  24-godzinny wyścig Le Mans 2021 – Toyota nr 7 wygrywa dzięki zwycięstwu Kamui Kobayashiego, Mike'a Conwaya i Jose Marii Lopeza.