Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google I/O ponownie uruchomione online, konferencja zaplanowana na 11 maja

Google I/O ponownie uruchomione online, konferencja zaplanowana na 11 maja

Kolejny rok, kolejne wydarzenie, które pozostanie hipotetyczne – głównie. Coroczna Konferencja Google Developers, znana jako Google I/O, ponownie odbędzie się w Shoreline Ampitheater w Mountain View. Przypuszczalnie oznacza to wydarzenie wyłącznie online, w którym przemówienie prawdopodobnie będzie obejmowało dyrektora generalnego Sundara Pichaia otoczonego garstką strategicznie rozmieszczonych pracowników.

W zeszłym roku I/O koncentrowało się na oprogramowaniu, projektowaniu i zrównoważonym rozwoju. Pojawił się nawet przedstawiciel Ant Man, Michael Peña, który oprowadził nas po kampusie komputerów kwantowych Google. Ekscytujące rzeczy, nawet jeśli nie rozumiesz, jak działają, a nawet co robią. Zawsze jednak mamy nadzieję, że Google zadebiutuje lub przynajmniej sprowokuje jakiś nowy sprzęt na I/O. Niestety tak się nie stało w 2021 roku.

W tym roku jednak nasze oczekiwania są nieco wyższe niż w poprzednich latach, ponieważ wciąż krążą pogłoski o zbliżającym się wydaniu Długo oczekiwany zegarek Pixel i Pixel 6a prawdopodobnie będzie potężny. Chociaż nie ma solidnych dowodów na to, że Google wprowadzi nowy sprzęt do I/O, czas na takie ogłoszenie sprzętu wygląda naprawdę dobrze. Większość znaków wskazuje na koniec maja, a teraz mamy oficjalną datę Google I/O, która jest zaledwie dwa tygodnie przed pierwotną datą premiery 26 maja. Dyrektor generalny Sundar Pichai napisał na Twitterze ogłoszenie i udostępnił link do uruchomionej nowej wersji Strona docelowa Google I/O 2022.

Obecnie nie ma na liście żadnych sesji i tak naprawdę nie ma nic, co Google przedstawi na dorocznej konferencji. Jednak w zwykłym stylu Google na stronie I/O jest trochę gry i chętnie założę się, że przy filiżance kawy może być ukryte znaczenie lub pisanki do znalezienia na stronie. Nie miałem dużo czasu na majstrowanie przy I/O Puzzle, ale możesz go znaleźć tutaj, jeśli chcesz spróbować go zdekodować. Jeśli go rozwiążesz, wyślij nam e-mail, a my ogłosimy Twoje zwycięstwo całemu światu. W międzyczasie możesz zapisać historię Google I/O w swoim kalendarzu i usiąść z nami, a my z niecierpliwością czekamy na wszystko, co nadejdzie.

READ  Google wprowadza nową wersję lutowej aktualizacji Pixel 6, 6 Pro