Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowe funkcje programu Microsoft PowerPoint mogą ożywić Twoje prezentacje

Nowa funkcja Cameo firmy Microsoft dla programu PowerPoint i aplikacji Teams wkrótce umożliwi użytkownikom umieszczanie kanału wideo w prezentacji, a firma podała teraz więcej szczegółów na temat jej działania.

Funkcja Cameo pozwala użytkownikom wybrać, w jaki sposób i gdzie ich twarze z wideo usługi Teams będą wyświetlane na slajdach programu PowerPoint na żywo, oraz zawiera zalecenia dotyczące najlepszego umieszczenia źródła lub nagrania prezentacji, jeśli to konieczne.

Microsoft Zapowiedź Cameo i wielu innych funkcji hybrydowych dla aplikacji Teams i Office na targach Ignite we wrześniu. Funkcja Cameo jest dostępna dla niejawnych testerów pakietu Office już dziś i będzie ogólnie dostępna w drugim kwartale 2022 r. Według Microsoft.

być widzianym: Czym jest przetwarzanie w chmurze? Wyjaśnij wszystko, co musisz wiedzieć o chmurze

Inną częścią roli firmy Microsoft w zakresie Cameo over Teams i PowerPoint jest Studio nagrań, które ma na celu pomóc użytkownikom opowiedzieć historię za pomocą wideo. Ma to pomóc w asynchronicznych spotkaniach i współpracy – co jest bardziej powszechnym scenariuszem w mieszanych układach pracy, które są obecnie wdrażane w wielu firmach. Studio nagrań jest teraz ogólnie dostępne w programie PowerPoint.

Wkrótce Microsoft zintegruje również studio nagraniowe i nagraniowe, aby pomóc w tworzeniu bardziej angażujących doświadczeń spotkań „na żywo”, niezależnie od tego, czy są one dostarczane jako nagrane prezentacje, czy udostępniane na żywo.

Będziesz mógł utworzyć prezentację, decydować, jak i gdzie pojawia się na slajdach z wzorem, ulepszać slajdy za pomocą projektanta i nagrywać, jak mówisz do dowolnego slajdu za pomocą Studio nagrań. Kiedy nadejdzie czas na przesłanie wiadomości, PowerPoint Live pozwala innym zobaczyć Twoje nagranie jako część Z prezentacji, Microsoft wyjaśnia.

Używając epizodu ze studiem nagraniowym do tworzenia prezentacji, prezenter będzie nadal pojawiał się na spotkaniu tak, jakbyś był „na żywo”. Połączone wersje próbne studia nagraniowego i welonu będą dostępne w drugim kwartale 2022 r., mówi Microsoft.

READ  Google Pixel 6 nie ładuje się tak szybko, jak można by się spodziewać

Ponadto „trener głośników” w Microsoft Teams będzie ogólnie dostępny w nadchodzących miesiącach. Ta funkcja wykorzystuje sztuczną inteligencję do prowadzenia prezenterów przez prezentację w celu poprawy dostarczania wiadomości, dostarczania informacji zwrotnych na temat powtarzającego się języka, używania słów wypełniających, tempa mowy, używania mowy włączającej i nie tylko.

Apple, Google i Microsoft w ciągu ostatnich dwóch miesięcy Stworzyli własne plany powrotu do biura. Każda firma oferuje pewną formę hybrydowego układu pracy, w którym pracownicy są zobowiązani do stawienia się w biurze przez kilka dni w tygodniu, ale mogą wybrać pracę z domu w innych.