Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Home wciąż dodaje funkcje audio utracone w wyniku pozwu Sonos

Google Home wciąż dodaje funkcje audio utracone w wyniku pozwu Sonos

Po kilku latach batalii prawnych możesz od razu Steruj zgrupowanymi głośnikami Korzystanie z aplikacji Google Home i Asystenta Google. Ta funkcja została wdrożona w drugiej wersji beta Androida 15 w zeszłym tygodniu i jest teraz dostępna dla wszystkich, więc użytkownicy nie muszą regulować głośności jednego głośnika na raz na swoim telefonie z Androidem.

W aplikacji Google Home powinna być możliwa regulacja głośności na ekranie Teraz odtwarzane w aplikacji podczas odtwarzania na wielu głośnikach poprzez zwyczajną regulację głośności — to samo dotyczy inteligentnych głośników zgodnych z Asystentem Google. Firma twierdzi, że w przyszłości dostępne będą inne sposoby uzyskiwania dostępu do grupowej regulacji głośności, w tym z poziomu ekranu blokady smartfona z Androidem lub inteligentnych wyświetlaczy, takich jak Google Nest Hub.

Kontroluj głośność grupy w aplikacji Google Home na Androidzie (po lewej) i iOS (po prawej).
Zrzuty ekranu: Wes Davis/The Verge

Google zwykle wprowadza nowe funkcje z czasem, chociaż firma nie wspomina o tym nic w poście społeczności Nest na temat tej zmiany, więc być może po prostu przestawiła przełącznik po stronie serwera, aby włączyć tę opcję dla wszystkich. I choć wyraźnie wspomniano o wersji aplikacji Google Home na Androida, regulacja głośności zestawu głośników w aplikacji na iOS również działa – aczkolwiek bez fantazyjnego interfejsu użytkownika Teraz odtwarzane lub możliwości kontrolowania głośności za pomocą przycisków głośności telefonu (chyba że robię to specjalnie, na przykład w aplikacji YouTube Music, przy otwartym selektorze wyjścia).

Zaznaczę, że nie udało nam się uruchomić Asystenta Google na smartfonie, aby zmienił głośność zestawu głośników. Google nie odpowiedział natychmiast na prośbę o więcej informacji.

READ  Prawie tak przydatne, jak Echo Dot nagrane na twoim czole