Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Georgia Toffolo jest „dumna” ze swojego chłopaka Jamesa Watta po tym, jak odchodzi z BrewDog

Georgia Toffolo jest „dumna” ze swojego chłopaka Jamesa Watta po tym, jak odchodzi z BrewDog

Gwiazda reality show Georgia Toffolo powiedziała: „Jestem z ciebie bardziej dumna niż kiedykolwiek wcześniej” po tym, jak jej chłopak James Watt ogłosił, że po 17 latach ustąpi ze stanowiska szefa BrewDog.

Była gwiazda Made In Chelsea zażartowała, że ​​99 procent jej przyszłych randek z Wattem nadal będzie odbywać się w barze BrewDog, ponieważ „zbyt dużo zmian na raz nigdy nie jest dobre”.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Watt, który był współzałożycielem szkockiej grupy piwnej i pubowej, ogłosił w poście na LinkedIn, że przekaże stery dyrektorowi operacyjnemu Jamesowi Arrowowi, ale pozostanie w grupie jako dyrektor niewykonawczy w zarządzie . .

Ogłoszono, że Watt obejmie nowo utworzoną niewykonawczą rolę „lidera i współzałożyciela” i zachowa swoje 21% udziałów w spółce.

„Po 17 latach na stanowisku dyrektora generalnego BrewDog James powiedział dziś światu, że przejdzie do nowej roli” – powiedział 29-letni Toffolo w poście na Instagramie.

„Czytałem list Jamesa do swojego zespołu, w którym napisał: «Przez prawie dwie dekady prawie każda sekunda mojego życia na jawie skupiała się na tej niesamowitej pracy» – prawdziwszych słów nie wypowiedziano nigdy.

„Miałem szczęście poznać wielu niezwykłych ludzi, ale nigdy wcześniej nie było nikogo takiego jak Ty. Twoje zaangażowanie i etyka pracy są poza moim zrozumieniem i to nie przypadek, że stworzyłeś najbardziej epicką rzecz.

Jestem gwiazdą… zabierz mnie stąd! Gwiazda Toffolo udostępniła zdjęcie pary przedstawiające „kapitana statku BrewDog”, zrobione o 20:00 w sylwestra.

„Pracowałeś przez większość Bożego Narodzenia i cały dzień, kiedy pojechałem do siedziby BrewDog, aby przypomnieć ci, że wkrótce przybędą przyjaciele i rodzina, aby świętować na dole w DogTap” – napisała.

„Bardzo się cieszę, że udokumentowałem ten wyjątkowy moment, w którym byłeś w swoim szczęśliwym miejscu, robiąc to, co robisz najlepiej – budując jedną z najlepszych marek na świecie.

READ  Willie Walsh: Szef grupy linii lotniczych twierdzi, że firma kontroli ruchu lotniczego NATS musi zapłacić za „szokujący” chaos na lotniskach | Wiadomości biznesowe

„Jestem dziś z ciebie bardziej dumny niż kiedykolwiek. Trzymam kciuki za następną przygodę. Zajmę miejsce w pierwszym rzędzie i obejrzę każde szaleństwo, które stworzysz”.

Toffolo zakończył post żartem: „Czy to oznacza, że ​​mogę zarezerwować wakacje?”

Wiadomości STV są teraz dostępne na WhatsApp

Otrzymuj najświeższe informacje z całego kraju

Śledź wiadomości STV

Śledź wiadomości STV na WhatsApp

Zeskanuj kod QR na swoim urządzeniu mobilnym, aby otrzymywać najświeższe informacje z całego kraju

Kod QR dla kanału WhatsApp