Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Galaxy Watch 4 może opóźnić obsługę Google Pay, Asystent

Produkty Samsunga zawsze były nieco trudne, jeśli chodzi o asystentów głosowych, ponieważ firma ma własną ofertę Bixby, ale zwykle wymagane jest wsparcie Asystenta Google. Z Seria zegarków Galaxy 4Smartwatche z systemem operacyjnym Wear będą całkowicie pozbawione Asystenta Google w momencie uruchomienia i być może będą musiały poczekać na Google Pay.

Sterowanie głosowe nie jest ogromnym punktem marketingowym dla Samsunga, ponieważ Watch 4 nadaje priorytet aplikacjom zdrowotnym i innym firmom, ale niezależnie od tego, nadal jest to niezbędna funkcja dla prawie każdego smartwatcha. Z systemem Wear OS w centrum wielu spodziewało się, że Asystent Google będzie na pokładzie, nawet jeśli będzie żył obok Bixby.

Niestety tak nie jest. Bixby to jedyna opcja asystenta głosowego w Galaxy Watch 4 bez śladu Asystenta Google, który można znaleźć nigdzie. Samsung powiedział 9do5Google „Tylko Bixby jest obsługiwane” w tej chwili.


Aktualizacja 8/13: Rozmawiając z 9do5GoogleSamsung zauważył poniższe oświadczenie, mówiąc, że Asystent jest uwzględniony w staraniach firmy o współpracę z Google, aby wprowadzić więcej usług do Watch 4.


Drzwi są wyraźnie szeroko otwarte na przybycie asystenta. Zanurzając się w ustawieniach Galaxy Watch 4, istnieje możliwość wyłączenia asystenta głosowego, ale Bixby jest jedyną opcją. Możliwe, że przyszła aktualizacja zapewni Asystenta Google lub będzie mogła być dystrybuowana za pośrednictwem Sklepu Play.

Samsung ściśle współpracuje z Google, aby wprowadzić popularne usługi Google do serii Galaxy Watch4. Więcej szczegółów podamy, gdy będzie gotowy.

Warto również zwrócić uwagę na Google Pay może Utknij na Galaxy Watch 4. Zauważyliśmy, że chociaż aplikację Pay można zainstalować na Galaxy Watch 4, obecnie nie działa i ulega awarii podczas początkowej konfiguracji. Taylor Kearns Z Policja Androida Znalazłem ten sam problem w jego jednostce.

W rozmowie z Samsungiem firma powiedziała tylko, że „ściśle współpracuje z Google”, aby wprowadzić aplikacje giganta technologicznego do Watch 4. Tak więc, choć nie jest to wyraźnie wspomniane, wydaje się, że Google Pay będzie opóźnione tylko w Galaxy Watch 4. w tym tygodniu Google powiedział, że Pay Będzie obsługiwany w Watch 4. Jesteśmy również w kontakcie z Google w sprawie sytuacji i błędu, który widzimy.

READ  Rząd holenderski tymczasowo wstrzymuje aplikację COVID-19 z powodu obaw o wyciek danych, World News

Ten post został zaktualizowany dzień po publikacji, aby wyjaśnić, że Samsung współpracuje z Google nad wprowadzeniem Asystenta do Galaxy Watch 4.

Więcej o Samsungu:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: