Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitch Streamer otrzymuje darowiznę, która mogła go doprowadzić do bankructwa

Transmisje na żywo Twitcha są obecnie jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, które można zobaczyć w Internecie. Widzowie mogą oglądać i uczestniczyć w wielu zabawnych momentach w transmisjach na żywo z ich ulubionymi kanałami nadawczymi.

Twitch pozwala Transmisja na żywo Doświadczenie będzie bardziej interaktywne niż tylko bierne oglądanie za pośrednictwem medium czatu Twitch i darowizn. Twórcy transmisji na żywo mogą otrzymywać darowizny od swoich widzów podczas transmisji na żywo, która jest wyświetlana jako ostatnia.

Czasami widzowie lubią żartować na oglądanych przez siebie urządzeniach do przesyłania strumieniowego, prosząc Alexę o zrobienie różnych rzeczy w pokoju nadawczym. Niedawno widz podczas transmisji na żywo firmy Dell postanowił zamówić usługę audio Amazon w chmurze, aby zrobić coś, co mogłoby doprowadzić do bankructwa, gdyby nie zatrzymał jej na czas.

Czytelnicy mogą obejrzeć klip tutaj w filmie YouTube udostępnionym przez siedziba


Dellor budzi się w samą porę, by uchronić się przed spaleniem ogromnej dziury w kieszeni

Strumienie snu są teraz na Twitchu. Zasadniczo obejmuje streamery, które zasypiają podczas transmisji na żywo, a widzowie mogą przekazać darowiznę na swój kanał podczas oglądania, gdy śpią.

Słynny streamer Twitch Dellor, który niedawno wrócił do Twitcha zakazać tego, dzielił kierunek przepływu snu, podczas gdy wielu jego widzów prosiło Alexę o robienie różnych rzeczy w jego pokoju. Dotyczyło to zarówno proszenia urządzenia o odtworzenie różnych utworów, jak i zamawiania wielu przedmiotów online.

Popularny streamer Twitch Dellor (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)
Popularny streamer Twitch Dellor (zdjęcie za pośrednictwem Sportskeeda)

Jednak jeden taki widz zdecydował się na bezczelność i kazał Alexie zamówić sto iPhone’ów 11 Pro. Widzowie audycji śmiali się ogromnie, gdy obserwowali, jak Delor gorączkowo wstaje i krzyczy na Alexę, że tego nie robi.

“Hej, hej, Alexa, przestań! Nie rób tego!”

Choć dla widzów było to zabawne, Czytelnicy mogą sobie tylko wyobrażać Do tego momentu musiał minąć mini atak serca Dellora. Spalanie kieszeni byłoby ogromne, gdyby umowa została zawarta, nawet w przypadku urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak Dellor.

READ  Dlaczego akcje Nvidii wzrosły w tym tygodniu o 7,7%