Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Funkcje Pixela 7 wkrótce pojawią się na starszych telefonach Pixel

Ryan Haines / Urząd ds. Androida

tl; DR

  • Nowe funkcje Pixela 7 zyskują na popularności w porównaniu ze starszymi modelami, a następujące funkcje spadają.
  • Niektóre z tych nowych funkcji są ograniczone do telefonów Pixel z systemem Tensor.

Google potwierdziło, że niektóre ekskluzywne funkcje serii Pixel 7 przechodzą na starsze modele. według PhoneArenaZeszłoroczna seria Pixel 6 będzie pierwszą, która otrzyma te nowe funkcje.

Firma poinformowała publikację, że wszystkie modele Pixel wyposażone w układ Tensor, znany jako linia Pixel 7 i Pixel 6, otrzymają funkcję Clear Calling w następnym spadku funkcji zaplanowanym na grudzień. Opcja redukuje szumy tła podczas rozmów telefonicznych.

Sam spadek funkcji wprowadzi również nową funkcję Asystenta, która pozwoli użytkownikom Pixel 7 i Pixel 6 wyciszyć połączenia przychodzące za pomocą poleceń głosowych. był wybór wcześniej zauważony W demontażu aplikacji Google i dołączaniu szybkich fraz „Stop”, „Drzemka”, „Odpowiedz” i „Odrzuć” już pracują nad serią Pixel 6.

Poza tym wszystkie piksele zasilane przez Tensor otrzymają funkcję Guided Frame Pixela 7. Opcja ułatwień dostępu pomaga osobom z problemami ze wzrokiem robić selfie za pomocą instrukcji głosowych telefonu, aby prawidłowo ustawić i kadrować.

Ulepszenia Real Tone wprowadzone w nowych telefonach Pixel pojawią się również w zeszłorocznych modelach i zostaną połączone z trybami Night Sight i Portrait.

W innym miejscu obsługa Spatial Audio dla Pixel Buds Pro zostanie rozszerzona na Pixel 6 i 6 Pro wraz ze spadkiem nadchodzących funkcji. Ta funkcja tworzy efekt dźwięku przestrzennego 3D, zapewniając lepsze wrażenia słuchowe.

Mówi się, że widżet At a Glance wyświetla również nowe informacje na temat wszystkich modeli Pixel, a Voice Message Transscription pojawi się we wszystkich modelach Pixel 4a i nowszych.

READ  Apple twierdzi, że Notch to „inteligentny sposób”, aby dać użytkownikom więcej miejsca na treści na nowym MacBooku Pro