Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Grupa Embracer zmienia nazwę Square Enix Montreal na Onoma

Square Enix Montreal został przemianowany na Onoma po tym, jak został przejęty przez Embracer Group na początku tego roku.

na mnie Opublikowany na swojej nowej stronie internetowejOnoma podzielił się zakulisowym wglądem w rebranding i historię, która za nim stoi, zauważając, że jego siłą zawsze była „zdolność do ewolucji i dostosowywania się do trendów i zmian rynkowych”, wyrażając podekscytowanie transformacją.

Publikacja mówi, że nowa marka będzie służyć jako parasol dla kilku produktów, programów i inicjatyw, twierdząc, że każdy ma „charakterystyczne osobowości”. Marka ma na celu być elastyczna i służyć przyszłemu wzrostowi, a także być w stanie nawiązać kontakt z różnymi odbiorcami.

Onoma to greckie słowo oznaczające „imię”, a studio twierdzi, że oferuje „nieskończone możliwości”. To także przygody, które nazywają tożsamości i rozpoczynają historie. Nazwa została wymyślona przez wewnętrzny zespół, w którym studio szczyci się „przedstawianiem ludzi przed produktem”, ponieważ wierzy, że wewnętrzny personel lepiej zna studio i markę. W maju 2022 roku stworzyłem zespół ds. rebrandingu, który skupiał się na ekspertach ds. badań, społeczności, zaangażowania oraz prawnych aspektach rebrandingu studia.

Onoma stwierdził, że sztuka marki jest „uproszczona, zabawna i ponadczasowa”, podkreślając czyste linie, podstawowe kolory i podstawowe kształty „inspirowane ruchem artystycznym Bauhausu”.

Przejęcie to nie jedyny duży ruch Grupy Embracer w tym roku, ponieważ Niedawno przeniosłem również własność Jeździec grobowy A dziedzictwo Kenii Franczyzy do swojego studia Crystal Dynamics.

w innych wiadomościach, Numery Microsoft Game Pass ogłoszone w ramach trwającego przejęcia Activision Blizzard. Według dokumentu, Xbox Game Pass zarobił 2,6 miliarda funtów (2,9 miliarda dolarów) w okresie finansowym kończącym się stycznia 2021 r. – ale liczba ta nie obejmuje oferty PC Game Pass w ramach Game Pass Ultimate.

READ  Atlas ujawnia nowe szczegóły dotyczące obchodów 25-lecia Barsony