Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fundacja Księcia Harry’ego i Meghan Archewell nie jest już na liście „przestępców”

Fundacja Księcia Harry’ego i Meghan Archewell nie jest już na liście „przestępców”

Fundacja Archewell księcia i księżnej Sussex nie jest już wymieniona jako „przestępca” w Kalifornijskim Rejestrze Organizacji Charytatywnych i Zbiórek Funduszy.

W poniedziałek organizacja charytatywna została wymieniona jako „zalegająca z płatnościami”, a 3 maja wysłano do niej pismo z zawiadomieniem o zaległościach w związku z „nieprzedłożeniem wymaganych raportów rocznych i/lub opłat za odnowienie”, ale we wtorek status Fundacji Archewell uległ zmianie. Został zmieniony na „bieżący”.

W piśmie ostrzegł, że organizacji wymienionej jako przestępca nie wolno „zbierać funduszy na cele charytatywne ani ich wydatkować” oraz że „rejestracja może zostać zawieszona lub anulowana przez rejestr”.

W oświadczeniu wydanym we wtorek przez Kalifornijski Departament Sprawiedliwości stwierdzono, że organizacja Archewell jest „aktualna i ma dobrą opinię”.

Rzecznik Departamentu Sprawiedliwości Kalifornii powiedział: „Po skontaktowaniu się z naszym rejestrem organizacji charytatywnych i zbiórek funduszy okazało się, że organizacja działa i ma dobrą opinię”.

Palestyńska Agencja Informacyjna dowiedziała się, że problem powstał w związku z kwotą pieniędzy, która rzekomo została wysłana, ale nie została otrzymana. Z nowych danych wynika jednak, że żądana płatność została wysłana w zeszłym roku i zrealizowana zgodnie z harmonogramem.

Archewell powiedział, że po dochodzeniu ustalono, że płatności zostały dokonane „bezzwłocznie”, a wszystkie dokumenty zostały złożone „bez błędów i nieprawidłowości”.

Rzecznik Fundacji Archewell powiedział: „Starannie zbadaliśmy sytuację i możemy potwierdzić, że Fundacja Archewell w pełni przestrzega przepisów i ma dobrą opinię.

„Należne płatności zostały dokonane szybko i zgodnie z procesami i procedurami IRS.

„Ponadto instytucja przedłożyła wszystkie niezbędne dokumenty bez błędów i naruszeń”.

Fundacja Archewell to organizacja non-profit założona przez Harry’ego i Meghan.

Na swojej stronie internetowej podaje, że jej misją jest „pokazywanie się i czynienie dobra”, dodając: „Wychodzimy naprzeciw tej chwili, pojawiając się, podejmując działania i wykorzystując nasze niezrównane światło reflektorów, aby podnosić i jednoczyć społeczności lokalne i globalne poprzez akty służby. ” I miłosierdzie.”

READ  Darmowe gry PlayStation Plus na listopad: dobre wieści dla subskrybentów PS4 i PS5 2021 | Gry | zabawa

W niedzielę para odwiedziła lokalną organizację charytatywną w Lagos w Nigerii, zwaną Giants of Africa, w ramach swojej trzydniowej wizyty w tym kraju.

Afrykańscy giganci wykorzystują koszykówkę, aby wzmacniać pozycję młodzieży.

Tam ujawnili partnerstwo między organizacją a Fundacją Archewell.