Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

France Télévisions będzie gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Młodzieży w 2021 r. W Paryżu

Europejska Unia Nadawców i jej członek France Télévisions mają przyjemność ogłosić, że Paryż, Miasto Światła, będzie oficjalnym gospodarzem tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów (JESC).

Po tym, jak Valentina wygrała reprezentację Francji na JESC 2020 w Polsce – pierwsze zwycięstwo Francji w konkursie – France Télévisions zorganizuje zawody w Seine Musicale, zlokalizowanym w Ile Seguin w zachodnim Paryżu.

Dziewiętnasta edycja konkursu dla utalentowanych osób w wieku 9-14 lat odbędzie się w niedzielę 19 grudnia.

Edycja 2020 dotarła do 32 milionów widzów, a gospodarzem była polska telewizja TVP w Warszawie.

Hasłem 19. edycji JESC w Paryżu będzie „Imagine”, które zostało wybrane z powodu echa zwycięskiej piosenki Valentiny – J’imagine – w 2020 roku, a także, że siła wyobraźni jest nieskończona, zwłaszcza dla dzieci i czegoś, co jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek.

Martin Ostradal, Dyrektor Wykonawczy JESC, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy, że Paryż będzie gospodarzem Konkursu Piosenki Junior Eurovision 2021. To ekscytujące, że po raz pierwszy od ponad 40 lat jesteśmy z powrotem w stolicy Francji z Eurowizją. Zespół France Télévisions ma pasję, poświęcenie i energię, aby stworzyć show. Fajnie w grudniu, kiedy utalentowani młodzi artyści mogą zabłysnąć i „wyobrazić sobie” zwycięstwo w Pucharze Eurowizji Juniorów.

Alexandra Reddy-Emile, dyrektor ds. Różnorodności i rozrywki w France Télévisions, powiedziała: „W grudniu, po raz pierwszy od 43 lat, Francja będzie gospodarzem wydarzenia Eurowizji! Niesamowity projekt! Konkurs Piosenki Eurowizji dla młodzieży to niesamowite nowe wyzwanie dla nam do wyprodukowania autentycznego show, specjalnie dla mnie. Jako producent wykonawczy! Konkurs Piosenki Eurowizji Junior reprezentuje różnorodność kulturową naszej młodej publiczności w Europie, a to wiele dla mnie znaczy. Będziemy w pełni uczestniczyć, aby zaprezentować wspaniały, wyjątkowy i ambitny pokaż w Paryżu ”.

Najnowsze informacje o Konkursie Piosenki Eurowizji Juniorów 2021 można znaleźć na stronie Oficjalna strona internetowa.

READ  Powrót Harolda Bishopa! Iana Smitha widziano na planie Sąsiadów