Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ford Fiesta Rally 3 zostaje zsynchronizowany

.

Pionier w tym segmencie, Ford Fiesta Rally 3, zaczął rywalizować na kole z Kenem Dornem podczas krajowego rajdu w Finlandii na początku tego miesiąca, kiedy innych producentów brakowało planów rozwoju. Jeśli chodzi o M-Sport, ten nowy samochód stanowi znaczące zobowiązanie do wspierania każdego typu rajdów w Piramidzie Rajdowej FIA, kiedy zostanie oficjalnie ukończony. „ Wielkość szans ” Połączcie siły.

Malcolm Wilson, dyrektor zarządzający M-Sport, przedstawia ten nowy samochód i uzasadnia zaangażowanie M-Sport w nową markę: „To ważny krok dla M-Sport Polska i rajdu. Pierwszy samochód Rally 3 jest teraz zsynchronizowany i nosi nazwę M-Sport. Aby zapewnić płynne postępy kierowcom, którzy chcą jeździć na silnikach z napędem na cztery koła z niższe koszty eksploatacji wymagają dłuższych i bardziej dochodowych samochodów niż kiedykolwiek wcześniej.

Bez wątpienia zobaczymy więcej konstruktorów dołączających do tego, czego naprawdę nie mogę się doczekać. Zasadniczo jest to dla nas ekscytujące i chcemy zobaczyć niesamowitą walkę na etapach dywizji Rajdu 3. To właśnie z powodu tego nastawienia na rywalizację nasz samochód Fiesta Rally 3 jest gotowy do użycia już dziś, aby kontynuować nasze doświadczenie i uczyć się więcej, aby wspierać naszych klientów i kierowców. „

W ciągu dwóch tygodni nowy Ford Fiesta Rally 3 będzie miał okazję zademonstrować swoje właściwości podczas rajdu w Sanremo na kole z Danem Christensenem.

READ  Stany Zjednoczone są gotowe pożyczyć Polsce 4 mld dolarów na plan budowy elektrowni atomowej