Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Firma Samsung Electronics wprowadza na całym świecie usługę tymczasowego tworzenia kopii zapasowych w chmurze, ETCIO SEA

Firma Samsung Electronics wprowadza na całym świecie usługę tymczasowego tworzenia kopii zapasowych w chmurze, ETCIO SEA

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła globalną premierę Temporary Cloud Backup, bezpiecznego i łatwego sposobu na zapisywanie i przesyłanie ważnych danych. W sytuacjach, gdy użytkownicy Samsunga Galaxy mogą obawiać się utraty swoich danych, w tym zdjęć, filmów i plików prywatnych, ta funkcja ma na celu zapewnienie wygody i pewności. Podkreśla ciągłe zaangażowanie firmy Samsung w dostarczanie wydajnych, połączonych rozwiązań, które ułatwiają życie użytkownikom.

„Tymczasowa kopia zapasowa w chmurze zapewnia użytkownikom niezawodny i wygodny sposób tworzenia kopii zapasowych i przywracania ważnych informacji” – powiedział Cheung Seo, wiceprezes i lider zespołu Cloud w dziale Mobile eXperience Business w Samsung Electronics. „To odświeżone doświadczenie przełączania oparte na Samsung Cloud ma na celu zapewnienie użytkownikom Samsung Galaxy spokoju ducha, że ​​cenne dane nie zostaną utracone dzięki połączonej mocy ekosystemu Galaxy”.

Użytkownicy mogą przesłać swoje dane do magazynu Samsung Cloud za pośrednictwem swojego konta Samsung, gdzie będą one bezpieczne i gotowe do ponownego pobrania. Jest to usługa bezpłatna, bez całkowitego limitu miejsca, ale rozmiary poszczególnych plików są ograniczone do 100 GB. Nie ma potrzeby korzystania z komputera ani żadnego zewnętrznego urządzenia pamięci, ale do przesyłania danych wymagana jest sieć Wi-Fi.

Dane przechowywane są przez okres do 30 dni od daty wykonania wstępnej kopii zapasowej użytkownika. W tym okresie użytkownicy będą mogli odzyskać swoje dane, kiedy tylko zechcą. Użytkownicy są powiadamiani o zbliżaniu się ich terminu, zanim ich dane zostaną automatycznie usunięte.

Tymczasowa kopia zapasowa w chmurze to idealna usługa zapewniająca zachowanie danych w różnych scenariuszach, w których użytkownicy mogą obawiać się utraty danych, na przykład podczas naprawy smartfona. Samsung udostępnia teraz tymczasowe kopie zapasowe w chmurze w ramach trybu konserwacji, co pomaga mieć pewność, że dane osobowe znajdują się na urządzeniu[6]w tym pliki prywatne w Bezpiecznym folderze, można bezpiecznie utworzyć kopię zapasową w celu odzyskania po naprawie.

READ  WEMADE i Metagravity podpisują protokół ustaleń strategicznego sojuszu w sprawie współpracy nad grami Blockchain dla Metaverse

Ta funkcja ułatwi także użytkownikom Samsunga Galaxy aktualizację swoich urządzeń, eliminując stres związany z przełączaniem urządzeń. Tym, którzy przygotowują się na pojawienie się nowego urządzenia w przedsprzedaży, Temporary Cloud Backup zapewnia niezawodny i prosty sposób przesyłania danych. Użytkownicy mogą bezpiecznie wykonać kopię zapasową swoich danych przed wykonaniem pełnego resetu na swoich starych urządzeniach, wiedząc, że w każdej chwili można łatwo odzyskać te dane.

Użytkownicy, którzy po raz pierwszy konfigurują swoje nowe urządzenia, mogą przywrócić swoje dane w ramach kreatora konfiguracji. Nawet jeśli pominą ten etap, w dowolnym momencie będą mogli znaleźć tymczasową kopię zapasową w chmurze w ramach trybu konserwacji lub funkcji resetowania, co umożliwi im bezpłatne i łatwe przywrócenie danych w dogodnym dla nich czasie.

Tymczasowa kopia zapasowa w chmurze to najnowsza funkcja dodana do Samsung Cloud, zmniejszająca ryzyko utraty danych przez użytkowników na zgubionych, skradzionych lub wyłączonych urządzeniach Samsung Galaxy. To bezpieczne, łatwe i bezproblemowe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych na urządzeniach Galaxy chronionych dwuskładnikowym uwierzytelnianiem Samsung ID, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć większą pewność, że przesyłanie i przywracanie danych przebiega w bezpieczny sposób. Tymczasowa kopia zapasowa w chmurze to tylko jeden z ciągłych wysiłków mających na celu poprawę i poprawę komfortu korzystania z urządzeń mobilnych dla użytkowników w całym ekosystemie Galaxy.

Pełne globalne wprowadzenie tymczasowej kopii zapasowej w chmurze nastąpi jesienią tego roku dla wszystkich smartfonów i tabletów Samsung Galaxy z systemem One UI 6, począwszy od smartfonów z serii Galaxy S i Z w Korei.

  • Opublikowano 1 listopada 2023 o 08:35 czasu wschodniego

Dołącz do największej społeczności specjalistów branży IT w Azji Południowo-Wschodniej

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze spostrzeżenia i analizy.

Otrzymuj aktualizacje na swojej ulubionej platformie społecznościowej

Śledź nas, aby otrzymywać najświeższe informacje, dostęp do wydarzeń i nie tylko.