Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Epic Games Store prezentuje najlepszą świąteczną grę w historii

Sklep Epic Games Store udostępnił dziś kolejną grę za darmo ze względu na trwającą 15-dniową promocję świąteczną, ale najnowsza wersja dostępna teraz w sklepie jest prawdopodobnie najlepszą, jaką widzieliśmy do tej pory. W szczególności gra, o której mowa, jest teraz darmowa, to Prey, pierwszoosobowa przygodowa gra akcji z 2017 roku od Arkane i Bethesda. I chociaż Prey samo w sobie jest już wystarczająco dużą sprawą, Epic posunął się jeszcze dalej, udostępniając podstawowy element DLC bez dodatkowych kosztów.

Od teraz do jutrzejszego ranka Prey będzie dodawane do Twojej biblioteki w Epic Games Store bez żadnych kosztów. Oprócz samego Prey, firma Epic stworzyła również Prey: Mooncrash, które jest samodzielnym rozszerzeniem gry, która ukazała się w 2018 roku. W porównaniu z podstawową wersją, Mooncrash jest roguelike i ma wiele podobieństw do Deathloopa to najnowsze wydanie Arkane. Dla Epic odpuszczenie zarówno Prey, jak i Mooncrash jest bardzo ważne i powinno zapewnić graczom wiele godzin darmowej zabawy.

„Stacja kosmiczna została opanowana przez wrogich kosmitów, a teraz jesteś ścigany. Badając mroczne sekrety Talosa I i swojej przeszłości, musisz przetrwać, używając narzędzi na stacji – swojego sprytu, broni i umysłu- umiejętności dmuchania. Los Talosa I i wszystkich na pokładzie jest w twoich rękach” – mówi opis ofiary w sklepie Epic Games Store.

I odwrotnie, Prey: Mooncrash Arkane opisał to następująco: „Walcz z przeważającymi siłami, aby uciec z tajnej bazy TranStar Moon, gdzie napotykasz wrogów, niebezpieczeństwa, z którymi się mierzysz, cele, które realizujesz i łupy, które zbierasz za każdym razem, gdy grasz. środowiska, które są niebezpieczne i dynamiczne, kampania Mooncrash zapewni Prey zabawne i niekończące się wyzwanie, które sprawdzi się nawet dla najbardziej utalentowanych graczy.

READ  Aktualizacje Apple iOS 15, iPad OS 15 i macOS Monterey Cel dla biznesu

Po raz kolejny Prey i Mooncrash będą dostępne do odbioru tylko do jutra, 26 grudnia, do godziny 11:00 czasu wschodniego. Jeśli więc chcesz zdobyć którykolwiek z tych tytułów dla siebie bez konieczności płacenia, koniecznie zacznij działać szybko.

Czy zgadzasz się, że Prey jest prawdopodobnie najlepszą grą, jaką Epic Games Store oferował do tej pory w tym sezonie świątecznym? Daj mi znać poniżej w komentarzach lub napisz do mnie na Twitterze pod adresem Godne zaufania.