Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elon Musk wzywa do `` ostrożności '', ponieważ Dogecoin i inne kryptowaluty nadal rosną, zanim pojawi się SNL

Elon Musk wzywa do „ ostrożności ”, ponieważ Dogecoin i inne kryptowaluty nadal rosną, zanim pojawi się SNL

Elon Musk wezwał ludzi do „ostrożności” przy inwestowaniu w kryptowaluty.

Szef Tesli i SpaceX stał się popularny w ostatnich tygodniach jako chyba najsłynniejszy promotor kryptowalut. Wykazał szczególne zainteresowanie Dogecoin – cyfrową walutą, która na początku była żartem, ale obecnie warta jest prawie 100 miliardów dolarów – nazywa siebie Dogefather i sugeruje, że pewnego dnia może zostać wykorzystana jako prawdziwa waluta.

Jednak w nowym tweecie poradził ludziom, aby byli ostrożni podczas inwestowania w kryptowaluty.

Podał również link do filmu TMZ opublikowanego w kwietniu, w którym udzielił podobnej rady.

„Ludzie nie powinni inwestować swoich oszczędności w kryptowaluty, więc możemy mieć jasność” – powiedział wtedy Musk. „To nierozsądne”.

Powiedział, że inwestowanie w nie jest „zabawne” i może się opłacić, ale ludzie powinni być ostrożni.

W tym samym filmie powiedział: „Jeśli chcesz spekulować i dobrze się bawić – istnieje duża szansa, że ​​kryptowaluta będzie przyszłą walutą Ziemi”.

– Więc który z nich będzie? Może będzie ich kilka. Ale to wszystko to spekulacje.

W ostatnich miesiącach maska ​​stała się ściśle związana z kryptowalutami. Oprócz promowania dogecoin, Tesla kupiła ogromne ilości Bitcoinów – ponieważ jego zyski przewyższają zyski z samochodów elektrycznych.

Jego tweety na temat pojedynczej kryptowaluty często powodują wzrost cen, sugerując, że obserwujący korzystają z jego porad, gdzie zainwestować. Odkąd zainteresował się Dogecoinem, cena wzrosła kilkakrotnie, aw 2021 roku wzrosła już 100 razy więcej niż cena Bitcoina.

READ  Gospodarstwa domowe zostały ostrzeżone, aby nie przesyłały odczytów liczników w ten weekend, zanim rachunki za energię wzrosną od poniedziałku o 94 funty, a Ofgem podniesie „cenę maksymalną” do 1928 funtów.