Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eliminacja: Latrell Mitchell zawiesił cztery mecze, Paul Momirovsky opuści trzy mecze, Victor Radley może grać za darmo

Obrońca Rabbitu, Latrell Mitchell, opuści mecz piłki nożnej w przyszłym miesiącu po tym, jak sąd National Football League uznał go za winnego niebezpiecznego wezwania przeciwko West Tigers Davidowi Novalumie w wygranym w ubiegły weekend 18-14.

Podczas wielkiego wieczoru eliminacji NRL Paul Momirovsky z Penrith został zawieszony na trzy mecze wcześniej z powodu niebezpiecznego kontaktu w połowie Broncos Toma Deardena, podczas gdy Victor Radley może swobodnie grać z Roosters w niedzielnym meczu przeciwko Dragons w Anzac Day. sukces. Zmniejszenie poziomu naładowania z powodu nieostrożnej obsługi.

Mitchell jest zawieszony na cztery mecze

Nieudana próba obniżenia poziomu przez Mitchella oznacza, że ​​23-latek nie będzie mógł grać w South Sydney aż do meczu rundy 11 z Panthers 23 maja.

Będzie tęsknił za starciem z Tytanami w piątek, a następnie grami Raiders, Storm i Sharks.

Według dyrektora klubu piłkarskiego Marka Ellisona, utrata zawodnika takiego jak Mitchell nie tylko zaszkodziłaby Południowemu Sydney, ale także zaszkodziłaby fanom ligi rugby.

Ellison powiedział: „Ważne jest to, że kibice nie zobaczą go w czterech meczach, co jest smutne dla meczu i niefortunne dla niego”. „W każdym razie pójdziemy dalej.

„Jesteśmy rozczarowani dzisiejszym wynikiem.

„Nie sądzę, że jest brudnym graczem. Myślę, że okoliczności złapały go w tym incydencie i miał pecha.”

Mitchell złożył raport, aby wezwać Nofoalumę

Drużyna NSW Origin została wybrana po 11. rundzie, co daje Mitchellowi kolejną grę, w której olśniewa selekcjonerów i trenera Brada Vettlera.

Prawdopodobnie zrobił to podczas swoich pięciu prób w sześciu meczach.

Prokurator National Football League Peter McGrath powiedział, że próba Mitchella, aby utrzymać Novalumę z dala od serii prób w 32. minucie sobotniego meczu na stadionie ANZ, należała do „kategorii nadzwyczajnej”. Ale nadal wykazuje ogromny brak troski o tygrysy z Zachodu.

READ  Karty, które Kyler Murray umieścił na MRI kolana po opuszczeniu MNF na wozie

„Odwrócił się, więc nie próbuje – w tym momencie – dokonywać takiej interwencji” – powiedział McGrath.

„Popycha lub rzuca lewą ręką w kierunku Nofoalumy, który nie traci równowagi kopiąc piłkę, jest to uderzenie łokciem lub przedramieniem w twarz.”

Adwokat Mitchella, Nick Gbar, nie zgodził się z tym, ponieważ sprawiał, że Nofoaluma tracił stopę, gdy tylko kopnął piłkę do wewnątrz.

– I tak upadał z szacunkiem – powiedział Ghbar.

Mitchell musiał podjąć natychmiastową decyzję, wstać, odwrócić się, bo jeśli pójdzie tą drogą, będzie się mocno komunikował, próbował poradzić sobie z szybko rozwijającą się sytuacją, aby powstrzymać próbę.

– Dlaczego się odwraca? Chce trochę samozachowawczości; stara się uniknąć kolizji. To był kontakt na niskim poziomie, zerkanie – powiedział Pył. „To było coś więcej niż zwykła szczotka, ale nie była to prosta siła do przodu.

„Nie było rzucania ramieniem”.

Radley jest darmowe

Radleyowi udało się uniknąć zawieszenia i może zagrać w niedzielnym meczu Anzac Day przeciwko St.George بعد lwara po tym, jak został obniżony przez eliminację z powodu poważnego zaniedbania.

23-latek interweniował z Cameronem Monsterem w przegranej 20-4 z burzą na AAMI Park w zeszły piątek zaowocował rzutem karnym drugiego poziomu, który mógł sprawić, że przegapił następne trzy mecze.

Zamiast tego Radley został ukarany grzywną w wysokości 1900 dolarów w opłatach za pierwszą klasę.

Podczas gdy prokurator generalny NRL Peter McGrath przyznał, że Radley mylił się, przygotowując się do radzenia sobie z Monsterem, powiedział, że nadal zrzuca lewe przedramię i kontaktuje się bezpośrednio z głową ósmego pentagramu.

Radley założył raport i wysłał do Sin Bena, żeby rzucił okiem na Monster

„Uderzył go w bok głowy” – powiedział McGrath. „Istnieje tam duże ryzyko kontuzji.

„Dlatego leży wygodnie powyżej podstawowej kary pierwszego stopnia (niedbale duża ingerencja). Drugi stopień jest uzasadniony”.

Adwokat Roosters, James MacLeod, powiedział, że Radley nie używa ani wahacza, ani prawdziwej mocy.

„Łapie go; jest wytrącony z równowagi; spogląda na połączenie,” powiedział MacLeod.

„Przyznał, że był obojętny, ale znajdował się na niższym końcu skali za to, że był nieostrożny”.

Momirovsky zawiesza trzy mecze

Momirovsky opuści następne trzy mecze po nieudanej próbie obniżenia niebezpiecznej opłaty za połączenia.

24-latek przegapi nadchodzące mecze z Knights, Manly i Sharks z powodu jego interwencji w połowie Broncos Tom Dearden w czwartkowym zwycięstwie 20-12 na Suncorp Stadium.

Momirovski nie będzie już mógł grać w Panthers aż do Magic Round w Brisbane.

Prokurator generalny NRL Peter McGrath powiedział, że Momirovsky użył lewej ręki, aby uderzyć Durdena w głowę.

Powiedział, że chociaż Momirovsky miał prawo wywierać presję na kickera Broncos, jego „skrajnie obojętny charakter” doprowadził do „bardzo silnego związku” i zażądał wyższego wyniku.

Momirovsky patrzy na zawieszenie do wysokiego strzału na Durdena

„Kiedy strzelił szybko, stracił trochę kontroli, co zwiększyło ryzyko kontuzji” – powiedział McGrath.

Prawnik Momirovsky’ego, Nick Gbar, powiedział, że rozmowa była w najlepszym przypadku nieco opóźniona, zaprzeczając, że było to „skrajnie niedbałe”.

„To próba odwrócenia się, a nie wyciągniętej ręki, w odważnym ubraniu” – powiedział sądowi.

Momirovsky’ego nie było w siedzibie NRL, ponieważ pojawił się za pośrednictwem łącza wideo od Penrith. W trakcie postępowania nie zabierał głosu i nie odpowiadał na żadne pytania.

Napastnik składu, Victor Radley i obrońca Rabbito, Latrell Mitchell, również pojawią się dziś na korcie.