Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Elden Ring w komentarzach tygodnia na 1 lipca wychodzi ponad wszystko!

Hej, to był pracowity miesiąc i wielu z was ciężko pracowało, aby podzielić się swoimi opiniami w sekcjach komentarzy. Mamy innego użytkownika rywalizującego o tytuł Elden Lord na IGN i kilka innych godnych uwagi postaci w ciągu ostatnich kilku tygodni. Oto nasze ulubione komentarze z ostatnich dwóch tygodni czerwca.

Użytkownik Reaper_Chris wziął udział w całej sesji prasowej na Elden Ring na tyle, że wielu naszych pracowników to zauważyło!

Elden Ring zdecydowanie wywarł ogromny wpływ na Reaper_Chris.

Zobacz pełną rozmowę z Reaper_Chris i innymi osobami pod adresem uwagi.

Przeoczyliśmy to wcześniej, ale gdy już to znaleźliśmy, wiedzieliśmy, że musimy wyróżnić użytkownika tenken8 i jego przemyślany post w recenzji TMNT Shredder’s Revenge.

Cowabunga!

Cowabunga!

Grałeś już w nowego TMNT? Sprawdź recenzję i w pełni porozmawiaj z innymi Artykuł – Towar.

Jestem z Userem DougieJOlivierem, wielu ludzi w dzisiejszych czasach chce coś skreślić, zanim dadzą temu szansę.

Bez ryzyka, bez nagrody!

Bez ryzyka, bez nagrody!

Czy jesteś podekscytowany Rings of Power? Spraw, aby Twój głos był słyszalny w uwagi.

Użytkownik ProfessorOfGaming i kilku innych uwielbia ten sezon The Boys, zwłaszcza odcinek Herogasm.

Kto jest twoim ulubionym bohaterem?

Kto jest twoim ulubionym bohaterem?

Oglądasz chłopców? Dołączył rozmowa I porozmawiaj z innymi fanami.

Użytkownik TAGibby4 i inni są podekscytowani Falloutem 5, ale myślę, że wielu bardziej doświadczonych graczy jest zaniepokojonych tą możliwością.

Ogr idzie do domu opieki...

Ogr idzie do domu opieki…

Czy jesteś podekscytowany potwierdzeniem Fallouta 5? A może jest za wcześnie, by myśleć ze Starfieldem po drodze? Podziel się całkowicie swoimi przemyśleniami z innymi Dyskusja.

Użytkownik, hiro-K3, w końcu po raz kolejny otrzymał ostatni ukłon dzięki ładnej grze słów na temat możliwości latającego hotelu napędzanego energią jądrową.

<strong>  Nie mogę się doczekać, żeby połączyć to z dobrą Coca-Colą. </ strong>” src=”https://assets-prd.ignimgs.com/2022/07/01/comment-hiro-k3-4-1656717794808.png?width=1280&fit=bounds&height=720&quality=20&dpr=0.05″ class=”jsx ” -2920405963 obraz progresywny obraz-artykułu obraz-artykułu w pełnym rozmiarze jsx-294430442 ładowanie zaokrąglone”/></a></p>
<div style=

Nie mogę się doczekać, aby połączyć go z dobrą Nuka Colą.

Dołącz do wszystkich w szaleństwie dyskutujących o tym, co może nie być najlepszym pomysłem w Sekcja komentarzy.

Gratulacje dla wszystkich naszych użytkowników premium już dziś! A dla tych z was, których komentarz nie jest jeszcze oflagowany, nie martwcie się, że wszystkie dobre rzeczy nadejdą we właściwym czasie. Jak zawsze, jeśli zobaczysz doskonały komentarz, który Twoim zdaniem zasługuje na oznaczenie, możesz mi przypomnieć w odpowiedzi prostym komentarzem @Jadarina do rozważenia w ciągu tygodnia.

Jada Griffin jest liderką społeczności IGN. Jeśli nie wchodzi tutaj w interakcję z użytkownikami, prawdopodobnie tworzy własne gry, maksymalizując swoje szczęśliwe statystyki w swoich ulubionych grach lub rzucając wyzwanie graczom D&D za pomocą intensywnej walki lub pomysłowych łamigłówek. Możesz śledzić ją na Twitterze Umieść tweeta.