Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Eden Park zmierza do wielkiego tłumu na mecz otwarcia Pucharu Świata w Rugby

Ponad 35 000 biletów na dzień otwarcia Pucharu Świata w Rugby zostało sprzedanych w sobotę w Eden Park, prawie połowa biletów sprzedanych na cały turniej.

Reżyserka Pucharu Świata w rugby Michelle Huber powiedziała w poniedziałek, że Eden Park szykuje się dla fanów, którzy w sobotę zobaczyli sprzedaż swoich tricepsów – RPA przeciwko Francji, Fidżi przeciwko Anglii i Black Ferns przeciwko Australii. Eden Park może pomieścić 47 000 osób.

„Wciąż zostało kilka złotych biletów dla tych, którzy chcą kupić i upewnić się, że nie przegapią tej jedynej w życiu okazji” – powiedziała.

Sprzedano już 35 000 biletów na sobotni mecz Black Ferns w Eden Park

Phil Walter / Getty Images

Sprzedano już 35 000 biletów na sobotni mecz Black Ferns w Eden Park

„Śledzimy wyprzedaż, która będzie dla nas momentem w historii, tutaj w Nowej Zelandii, aby sprzedawać damskie sporty Eden Park”.

Poprzednia największa publiczność na mecz rugby kobiet wynosiła 20 000 in Finał Mistrzostw Świata 2014 we Francji. Największa publiczność sportowa kobiet w Nowej Zelandii liczyła 16 162 osób podczas meczu piłki nożnej Korea Północna-USA Under-17 w 2008 roku.

W sumie sprzedano około 75 000 biletów na Puchar Świata w Rugby na mecze rozłożone na sześć tygodni i trzy lokalizacje – Eden Park, Northland Events Centre w Whangarei i Waitakere Stadium.

Hopper powiedział, że ich celem jest posiadanie co najmniej 127 000 fanów na trybunach.

„Kiedy spojrzysz na fakt, że turniej już się rozpoczął, jak dotąd jesteśmy bardzo dumni z tej liczby. Mamy pięć dobrych tygodni wspaniałego rugby, które wkrótce zaczniemy sprzedawać pozostałe miejsce z tych meczów” – powiedziała.

Artysta hip-hopowy Ladi6 będzie główną gwiazdą drugiej rundy Pucharu Świata w Rugby w Northland Events Center.

dostarczony

Artysta hip-hopowy Ladi6 będzie główną gwiazdą drugiej rundy Pucharu Świata w Rugby w Northland Events Center.

Brytyjska gwiazda muzyki pop Rita Ora będzie główną gwiazdą rundy otwarcia w ten weekendz Shapeshifter występującym w półfinale 5 listopada, a Penny w finale tydzień później. Ladi6 to najnowsza gwiazda Zostanie dodany do gwiezdnego składu rozrywkowego, z hip-hopowym artystą występującym w niedzielę w Whangārei, z trio składającym się z USA kontra Włochy, Japonii kontra Kanady oraz rywali Six Nations, Walii i Szkocji.

Bilety na Puchar Świata w Rugby kosztują 5 USD dla dzieci i zaczynają się od 10 USD dla dorosłych, w zależności od meczu. Hooper powiedział, że ważne jest, aby turniej był bardziej dostępny dla wszystkich.

READ  Ryan Fox tęskni za porażką w Australian PGA Championship, a Denzel Ieremia prowadzi Kiwi