Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ed Sheeran, Courteney Cox i Elton John śpiewają zabawne przedstawienie Tiny Dancer Lisy Kudrow

Courteney Cox pokazała swoje niesamowite umiejętności gry na pianinie, biorąc udział w przezabawnym programie utworów Eltona Johna Tiny Dancer z samym beatmakerem Rocket Mana.

Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak dziewczyny Lisa Kudrow usiadły w duecie z Lady Gagą podczas Spotkania Przyjaciół, nominowana do Złotego Globu połączyła siły z 74-letnim Johnem, Edem Sheeranem i 40-letnią Brandi Carlisle, aby nagrać krótki film na Instagramie.

– Liso Kudrow, to jest dla ciebie – powiedział Sheeran, zamykając oczy przed kamerą, zanim grupa zaczęła śpiewać.

NIESAMOWITE: Courteney Cox pokazała swoje niesamowite umiejętności gry na pianinie, biorąc udział w przezabawnym pokazie przeboju Eltona Johna Tiny Dancer z samym twórcą hitów Rocket Man.

Ich wybór piosenek był ukłonem w stronę odcinka Friends, The One with the Princess Leia Fantasy, w którym postać Kudrow Phoebe Buffay błędnie powtarza tekst piosenki Jona.

W odcinku Bavai powiedział, że najbardziej romantyczne piosenki to „Tą, którą Elton John napisał dla tego faceta w Who’s the Boss?”

Kiedy Rachel Green (Jennifer Aniston) zapytała Buffay „który to był”, odpowiedziała: „Złap mnie blisko, młody Tony Danza”.

Tiny Dancer: Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak dziewczyny Lisa Kudrow usiadły w duecie z Lady Gagą podczas Meetup Friends, zdobywczyni Złotego Globu połączyła siły z 74-letnim Johnem, Edem Sheeranem i 40-letnią Brandi Carlyle, aby nagrać krótki film na Instagramie.

Tiny Dancer: Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak dziewczyny Lisa Kudrow usiadły w duecie z Lady Gagą podczas Meetup Friends, zdobywczyni Złotego Globu połączyła siły z 74-letnim Johnem, Edem Sheeranem i 40-letnią Brandi Carlyle, aby nagrać krótki film na Instagramie.

Sheeran powiedział:

„Liso Kudrow, to jest dla ciebie”, powiedział Sheeran, zanim grupa eksplodowała popowym hitem z 1972 roku, jednym z największych przebojów Johna.

Aby oddać hołd spektaklowi, Cox i jej koledzy muzycy błędnie zacytowali wersety, które w rzeczywistości mówią: „Zbliż się do mnie, mały tancerz”.

Po zakończeniu krótkiego nagrania Cox i John przytulają się.

„Jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu”. Ten jest dla Ciebie @lisakudrow. #phoebe #tonydanza #tinydancereltonjohnteddysphotosbrandicarlile Cox skomentował nagranie.

„Jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu”.  Ten jest dla Ciebie @lisakudrow.  #phoebe #tonydanza #tinydancereltonjohnteddysphotosbrandicarlile, Cox skomentował materiał

„Jeden z najwspanialszych momentów w moim życiu”. Ten jest dla Ciebie @lisakudrow. #phoebe #tonydanza #tinydancereltonjohnteddysphotosbrandicarlile, Cox skomentował materiał

W odpowiedzi Kudrow opublikowała swoją reakcję na Instagramie.

“Cóż, Ed Sheeran, Courteney Cox, Brandi Carlyle i Elton John, to była najbardziej ekscytująca rzecz w historii. Było tak dobrze” zaczęła.

Aktorka kontynuowała: „Technicznie, złap mnie blisko, młody Tony Danza”, ale to, co zrobiła, też było całkiem fajne. Łącznie z oryginalną piosenką, którą napisałem, Sir Elton, też była naprawdę dobra.

Podobało mi się: W odpowiedzi Kudrow opublikowała swoją reakcję na Instagramie, mówiąc: „Cóż, Ed Sheeran, Courteney Cox, Brandi Carlisle i Elton John, to była najgorętsza rzecz w historii.  to było dobre'

Podobało mi się: W odpowiedzi Kudrow opublikowała swoją reakcję na Instagramie, mówiąc: „Cóż, Ed Sheeran, Courteney Cox, Brandi Carlisle i Elton John, to była najgorętsza rzecz w historii. to było dobre’

Post Cox pojawia się zaledwie tydzień po tym, jak ona i Sheeran połączyli siły w zabawnym filmie na Instagramie, który pasuje do postaci choreografki, Moniki i Rossa, z odcinka 6. sezonu The One With The Routine.

„Tylko rutynowy taniec z przyjacielem…” Podpisała zabawne wideo, jednocześnie oznaczając Eda i dodając hashtag „ReRoutine”.

Piosenkarka zaczęła taniec, komicznie wskazując z oczu Kourtney na jego, po czym odliczając „pięć, sześć, siedem, osiem”, stukając palcami.

z technicznego punktu widzenia,

Technicznie „Złap mnie blisko, młody Tony Danza”, ale to, co zrobiłeś, też było całkiem fajne. Łącznie z oryginalną piosenką, którą napisałem, Sir Elton, żartowała, też była naprawdę dobra

Podobnie jak oryginał, spoliczkowała swojego partnera, po czym kołysała się przed nim.

Potem przykucnęła na ziemi, podczas gdy Ed przeskoczył nad nią.

Niezręczne ruchy taneczne trwały dalej, ich ramiona trzepotały w górę iw dół jak kurczaki.

Wyglądali szczególnie śmiesznie, gdy podnieśli nogę i złapali ją za kostkę, podskakując i trzymając ręce z tyłu głowy.

Film zakończył się komiksem katastroficznym po tym, jak Kourtney rzuciła się, by skoczyć Edowi w ramiona, ale pominęła ten krok i poleciała tuż obok niego, lądując na trawie, jednocześnie ciągnąc Eda za sobą.

Tancerze zdołali nawet odtworzyć atmosferę oryginalnego tańca, odtwarzając dźwięk z występu, który pokazywał ścieżkę śmiechu publiczności, a nie tylko oryginalną piosenkę, kłopoty Loretty z chłopcami.

Śmiech: Kontynuowano niezręczne ruchy taneczne, machając rękami w górę iw dół jak kurczaki

Śmiech: Kontynuowano niezręczne ruchy taneczne, machając rękami w górę iw dół jak kurczaki

Później Kourtney wezwała swoich 11,1 miliona obserwujących na Instagramie, aby sami wypróbowali Rutynę.

„Mam przyjaciela, który wykona ze mną rutynę… możesz?” Napisała, zanim zachęciła fanów do publikowania i oznaczania własnych wersji.

W „The One With The Routine” Monice i Rossowi udaje się dostać na imprezę sylwestrową Dicka Clarka, ale tylko nieliczni będą tańczyć na platformie transmitowanej w całych Stanach Zjednoczonych.

Aby pochwalić się swoim talentem, zabrali wszystkich z parkietu i wykonali swój wcześniej zaprojektowany układ dla kierownika sceny, który wydawał się być pod wrażeniem.

To był żart, ponieważ musieli powtórzyć jiga, ale punktowano go tylko za niewłaściwy kołowrotek.

Big Miss: Bracia Monica i Ross (David Schwimmer) tańczyli w nadziei na pojawienie się w telewizji podczas sylwestrowej imprezy Dicka Clarka w Rockin' Eve, ale po prostu zrobili niewłaściwą rolkę

Big Miss: Bracia Monica i Ross (David Schwimmer) tańczyli w nadziei na pojawienie się w telewizji podczas sylwestrowej imprezy Dicka Clarka w Rockin’ Eve, ale po prostu zrobili niewłaściwą rolkę

Co więcej: zamiast używać tylko oryginalnej piosenki, Trouble With Boys Lorety, Courteney zagrała dźwięk pierścienia, więc ich nowy taniec nadal zawierał zwiększającą ruch ścieżkę śmiechu.

Co więcej: zamiast używać tylko oryginalnej piosenki, Trouble With Boys Lorety, Courteney zagrała dźwięk pierścienia, więc ich nowy taniec nadal zawierał zwiększającą ruch ścieżkę śmiechu.

Przyjaźń Kourtney sięga lat wstecz, kiedy piosenkarka „Shape of You” pomogła jej założyć jej długoletniego chłopaka Johnny’ego McDaida z Snow Patrol.

READ  Sumo Digital otrzymuje nagrodę TIGA STAR Excellence Award

Oboje są razem od 2013 roku, a gwiazda Friends najwyraźniej odpłaciła się Edowi rok później, kiedy pozwoliła mu zostać w swoim domu na plaży w Malibu za darmo podczas pisania piosenek.

Nie było czynszu, ale pościeliłem łóżko, filiżanki do herbaty i takie tam. Jeśli mieszkasz w domu przyjaciela, powinieneś traktować go jak swój własny dom słońce na czas.

„Właściwie to kłamstwo, bo nie ścielę własnego łóżka w domu” – dodał.

Dobrzy przyjaciele: Przyjaźń Courteney sięga lat wstecz, kiedy pomagała piosenkarce

Dobrzy przyjaciele: Przyjaźń Courteney sięga lat wstecz, kiedy piosenkarka „Shape of You” pomogła jej założyć jej długoletniego chłopaka Johnny’ego McDaida z Snow Patrol w 2013 roku