Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dragons i Jack Bird podejmują wspólną decyzję w sprawie przyszłości – NRL News

Dragons i Jack Bird podejmują wspólną decyzję w sprawie przyszłości – NRL News

Według doniesień St George Illawarra Dragons i Jack Bird podjęli wspólną decyzję w sprawie jego przyszłości w klubie.

Bird, który w tym roku powrócił na czołowe miejsca pod wodzą Shane’a Flanagana, był głównym powodem odwrócenia losów drużyny Dragons i zajęcia miejsca blisko pierwszej ósemki.

Przejście z napastnika na obrońcę pozwoliło mu także odzyskać dobrą formę po nierównym sezonie 2023, w którym pięciokrotny reprezentant NSW Blues spadł na drugie miejsce. Puchar Nowej Południowej Walii przez dwa tygodnie.

Obecny kontrakt Birda przewidywał opcję obopólną (strony dyskutują o możliwości aktywowania dodatkowego roku(ów) na sezon 2025, która według doniesień została już aktywowana Herold poranka w Sydney.

Co najważniejsze, można go aktywować przed ostatecznym terminem 30 czerwca, przy czym aktywacja daje teraz obu stronom całkowitą pewność co do przyszłości byłego zawodnika New South Wales Blues.

„Ubiegły rok był zeszłym rokiem. Rzeczy się dzieją. To prawdopodobnie była dobra pobudka. Chcę grać w pierwszym rzędzie, nie chcę grać w rezerwach” – powiedział Bird. NRL.com Wcześniej w tym sezonie.

„Myślę, że jestem uczniem pierwszej klasy i mam zamiar tam wrócić… Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy dla mnie i zespołu i myślę, że Flano może wydobyć ze mnie to, co najlepsze, więc nie zawiedź.” Znowu spadło.

„Lubię trenować Flano. Flano i dobrze się dogadujemy, możemy rozmawiać, żartować, nie ma z nim żadnych problemów.

„Nie możesz zadzierać z Flano, on będzie cię wspierał – szczególnie mnie, on mnie wspiera przez cały czas”.

Choć obecnie przebywa na oddziale ratunkowym z powodu kontuzji kolana, przypuszcza się, że prawdopodobnie będzie dostępny do selekcji już w przyszłym tygodniu na mecz z Dolphins.

W chwili publikacji prasy Dragons mają kontrakty na przyszły sezon bez kontraktu ośmiu zawodników, a na czele drużyny stoi były napastnik Bluesu i reprezentant Papui-Nowej Gwinei Jack de Belin.

READ  Biegaczka kiwi Zoe Hobbs ponownie pokonuje 100 metrów w Paryżu

Na liście znajdują się także Tom Eisenhuth, Matthew Vijay, Max Vijay, Jesse Marschke, Ben Murdoch-Masila, Saveliu Tamale i Alek Tuitavak.