Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dokument o Harrym i Meghan: zdjęcie paparazzi w zwiastunie zrobione na premierze Harry’ego Pottera na wiele lat przed poznaniem pary |  Wiadomości Entów i Sztuki

Dokument o Harrym i Meghan: zdjęcie paparazzi w zwiastunie zrobione na premierze Harry’ego Pottera na wiele lat przed poznaniem pary | Wiadomości Entów i Sztuki

Zdjęcie w zwiastunie serialu dokumentalnego o Harrym i Meghan, najwyraźniej w celu zilustrowania paparazzi nękających parę, zostało faktycznie zrobione podczas premiery Harry’ego Pottera i nie jest powiązane z rodziną królewską, potwierdza Sky News.

Obraz pojawia się w pierwszych dwóch zwiastunach wydanych przez Netflixa Aby promować nadchodzącą serię o Harrym i Meghan, która zostanie wydana w czwartek.

Książę Sussex mówi o tym w klipie, który zawiera kilka zdjęć pary wyglądającej na szczęśliwą i zrelaksowaną Nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami..

Po pokazaniu zdjęcia paparazzi powiedział: „Musiałem zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby chronić moją rodzinę”.

Obraz, który pojawia się w czarno-białym zwiastunie, przedstawia dużą grupę fotografów trzymających długie obiektywy, wyglądających na chętnych do zrobienia zdjęcia.

Po zadaniu pytań o to, gdzie i kiedy zdjęcie zostało zrobione, Sky News przeanalizowało zdjęcie i potwierdziło, że zostało zrobione podczas premiery filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2 w lipcu 2011 r. – z udziałem takich gwiazd jak Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint i pisarka JK Rowling.

Harry i Meghan poznali się dopiero pięć lat później, w 2016 roku.

Porównanie poniższego zdjęcia fotografów z tym poniżej, zaczerpniętym z transmisji wideo z premiery Harry’ego Pottera, pokazuje między innymi tego samego fotografa i ręcznik w obu ujęciach.

To zdjęcie pochodzi ze streszczenia premiery filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 w 2011 roku.

Premierowe zdjęcie Harry’ego Pottera jest dostępne na stronie ze zdjęciami Alamy i jest pierwszym zdjęciem, które pojawiło się pod hasłem „paparazzi”.

Doug Seaborg, fotograf The Sun, na zdjęciu.

Powiedział gazecie: „Pamiętam, jak szedłem na premierę. To było ogromne wydarzenie.

„Tłumy i rzesze fanów wyszły w deszczu i obozowały całą noc, aby zobaczyć obsadę. Nie było tam członków rodziny królewskiej”.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać łatwo dostępny odtwarzacz wideo

Harry i Meghan – pierwszy zwiastun

Dodał: „W zwiastunie Netflix sugeruje to, że paparazzi, w tym ja, próbowali zrobić zdjęcie parze królewskiej – ale to nonsens”.

READ  Zagraj w Maestros... Nasz wybór z BBC Proms 2021 | Tańce

Sky News skontaktowało się z przedstawicielami Netflixa i Sussexów w celu skomentowania zdjęcia.

Czytaj więcej:
Pierwsze spojrzenie na Harry’ego i Meghan w 11 ujęciach

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać łatwo dostępny odtwarzacz wideo

Harry i Meghan – zwiastun drugi

W drugim zwiastunie Harry’ego i Meghan książę mówi o „ból i cierpienie” Mówi, że spośród kobiet, które wyszły za mąż za członków rodziny królewskiej, tylko on i jego żona znają „pełną prawdę” o ich historii.

Netflix obiecał, że serial zaoferuje „bezprecedensowe i dogłębne” spojrzenie na parę, która „podzieli się drugą stroną swojej głośnej historii miłosnej” w ciągu sześciu odcinków.

Pierwszy tom serii zostanie wydany w czwartek, a drugi tom zostanie wydany 15 grudnia, tego samego dnia, co nabożeństwo wigilijne prowadzone przez księżną Walii.