Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Richard Osman żeni się z gwiazdą Doktora Who, Ingrid Oliver, podczas „magicznej” ceremonii

Richard Osman żeni się z gwiazdą Doktora Who, Ingrid Oliver, podczas „magicznej” ceremonii

„Dzień pełen miłości i śmiechu”: Richard Osman poślubia dr Ingrid Oliver podczas „magicznej” ceremonii w Goodwood House

  • Nowożeńcy udostępnili zdjęcie ze swojego „radosnego” dnia na Instagramie
  • Para poznała się w 2020 roku podczas kręcenia programu BBC Richarda House Of Games

Wyszła za mąż za Richarda Othmana Ingrid Oliver na imprezie Magical w sobotę.

52-letnia gwiazda Pointless w poniedziałek udostępniła na Instagramie zdjęcie z ich wielkiego dnia, na którym nowożeńcy szli trzymając się za ręce.

Ingrid, lat 44 – najbardziej znana z roli Petronelli Osgood w Doctor Who – wyglądała seksownie w swojej sukni ślubnej, która miała bufiaste rękawy i obszycie w kształcie syreny.

„Dzień pełen miłości i śmiechu”: Richard Osman poślubia dr Ingrid Oliver podczas „magicznej” ceremonii i udostępnił uroczy post na Instagramie w poniedziałek

Richard wyglądał u jej boku elegancko w przylegającym do ciała granatowym garniturze z czerwoną różą przypiętą do klapy.

Podziel się z jego zwolennikami:Najpiękniejszy dzień w sobotę z moją piękną żoną. Otoczony wspaniałą rodziną i przyjaciółmi, dzień pełen miłości i śmiechu. jesteśmy bardzo szczęśliwi „

Podobno para pobrała się w Goodwood House, siedzibie księcia Richmond w West Sussex, znanej z udziału w wyścigach konnych Glorious Goodwood i corocznym festiwalu prędkości.

READ  Jamie Foxx otrzymuje wsparcie celebrytów po hospitalizacji

W zeszłym miesiącu Richard ujawnił, że jego ślub będzie „bardzo niechciany”, mówiąc:Bierzemy ślub w grudniu, co jest wspaniałe i byłby to ślub bez zaproszenia, tylko wszyscy nasi szkolni przyjaciele. Nie mogę się doczekać,’

Dobra wiadomość: w 2020 roku poznali się w programie Pointless Star House Of Games, gdzie czterech celebrytów rywalizuje ze sobą w serii codziennych wyzwań.

Dobra wiadomość: w 2020 roku poznali się w programie Pointless Star House Of Games, gdzie czterech celebrytów rywalizuje ze sobą w serii codziennych wyzwań.

Ogłosili swoje zaręczyny w maju po dwóch latach randkowania, a Richard potwierdził tę wiadomość w wywiadzie, mówiąc: „Ekscytujące, prawda?”

Spotkali się w Pointless star House Of Games w 2020 roku, gdzie czterech celebrytów rywalizuje ze sobą w serii codziennych wyzwań.

Ingrid – córka konserwatywnego posła Joe Gideona – uczęszczała do selektywnej szkoły Tiffin Girls w Surrey i zdobyła uznanie za swój program w BBC Watson & Oliver ze szkolną przyjaciółką Lorną Watson, zanim zdobyła rolę w Doctor Who.

Richard powiedział magazynowi HELLO o ich spotkaniu: „Ingrid pojawiła się w House of Games. Wiedziałem, kim jest z mediów społecznościowych. Nigdy jej nie spotkaliśmy – nigdy jej nie spotkałem. Miałem mały błysk w oku, ja” przyznam.”

Przyjechała, tego dnia razem kręciliśmy. Nasza pierwsza randka jest całkowicie przed kamerą. Po kręceniu myślałem: „Jak mogę ją poprosić o drinka, to trudne”.

Jestem z siebie zadowolony, mam te piękne dzieci, poznałem kobietę, z którą będę do końca życia” – powiedział w świątecznym wydaniu Desert Island Discs.

Sweet: Ogłosili swoje zaręczyny w maju po dwóch latach randkowania, a Richard potwierdził tę wiadomość w wywiadzie, mówiąc:

Sweet: Ogłosili swoje zaręczyny w maju, po dwóch latach randkowania, a Richard potwierdził tę wiadomość w wywiadzie, mówiąc: „Ekscytujące, prawda?!”

„Ta odrobina rywalizacji i ambicji szybko zdajesz sobie sprawę, że paliwo rakietowe znika i chodzi o szczęście, a moje dzieci dają mi szczęście, a Ingrid przynosi mi szczęście”.

Gospodarz sfinalizował rozwód ze swoją byłą żoną w 2007 roku i ma dwoje dzieci, córkę Robbiego i syna Sonny’ego.

READ  Szał produkcji głównych programów nadawczych PGL dla Polski

W ciągu ostatnich kilku lat Richard spotykał się z piosenkarką jazzową Sumudu Jayatilaka i prezenterką Absolute Radio Emily Dean, chociaż oba związki były krótkotrwałe.

Sweet: Richard powiedział wcześniej

SWEET: „Jestem z siebie zadowolony, mam te piękne dzieci, poznałem kobietę, z którą będę do końca życia” — powiedział wcześniej Richard (na zdjęciu w marcu)

reklamy