Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dokument Netflix o Harrym i Meghan: Pięć rzeczy, których nauczyliśmy się ze zwiastuna

Dokument Netflix o Harrym i Meghan: Pięć rzeczy, których nauczyliśmy się ze zwiastuna

Harry i Meghan w nowym dokumencie opowiadają o sporze z rodziną królewską. Wideo / Netflix

— mówi książę Harry w nadchodzących serialach dokumentalnych Netflix Harry’ego i Megan: „Nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami”.

Ale z nowym zwiastunem dla Harry’ego i Megan Wydany dzisiaj, w końcu udało nam się rzucić okiem.

To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami Sussex, wygląda tak: zrobiono wiele uroczych zdjęć pary i, jak się sugeruje, planują usunąć księżną Walii.

Czego jeszcze widzowie dowiedzieli się z jednominutowego wglądu w świat Harry’ego i Meghan?

Czas jest kluczowy

Netflix (i byli członkowie rodziny królewskiej) prawdopodobnie powiedzieliby, że czas serialu jest całkowitym zbiegiem okoliczności w związku z przybyciem księcia i księżnej Walii do Bostonu i ich nadziejami na przyciągnięcie uwagi amerykańskiej publiczności.

Podróż Kate i Williama do Bostonu została przyćmiona przez publikację zwiastuna Harry'ego i Meghan.  Zdjęcie / Getty Images
Podróż Kate i Williama do Bostonu została przyćmiona przez publikację zwiastuna Harry’ego i Meghan. Zdjęcie / Getty Images

Ale jak Harry i Meghan mogli zgadnąć, że podróż, ogłoszona prawie pół roku temu i relacjonowana przez kilka międzynarodowych mediów, zbiegnie się z datą premiery zwiastuna?

Jednak Harry i Meghan nie mogli się targować Wyścig w Pałacu Buckingham Po tym, jak matka chrzestna Williama zaproponowała dokładnie takie zachowanie Megan opowiedziała o tym światu w rozmowie z Oprah Winfrey Jest rok 2021. To rodzaj złowrogiego wyczucia czasu, którego nawet Netflix nie może kupić.

Uwielbiają robić selfie (i robić zdjęcia etapami)

Zwiastun składał się z kolekcji szczerych ujęć: Harry i Meghan na rozmytym mobilnym selfie, Harry i Meghan w fotobudce, Harry i Meghan bawiący się ze swoimi psami oraz Harry i Meghan tańczący na ich ślubie.

W ich przyczepie jest wiele oszałamiających zdjęć pary Harry’ego i Megan, wszystko gustownie przefiltrowane w czerni i bieli. Meghan miała też kilka własnych zdjęć, w tym eteryczne, oświetlone w tle zdjęcie, na którym przytula ciężarny brzuch.

Kamera uchwyciła szczery moment Harry'ego i Meghan.  Zdjęcia / Netflix
Kamera uchwyciła szczery moment Harry’ego i Meghan. Zdjęcia / Netflix

Najwyraźniej podążał za nimi także osobisty fotograf, w prezydenckim stylu. Te intymne klipy wydają się szczere, dopóki nie zdajesz sobie sprawy, że fotograf był z nimi przez cały czas – robiąc zdjęcia, jak wylegują się na kuchennym stole w Frogmore Cottage po imprezie towarzyskiej, szlochając Meghan.

READ  Koronawirus, Covid 19: Ujawniono lokalizację mężczyzny z Melbourne

Wszystko okaże się 8 grudnia.

Kate jest przedstawiana jako czarny charakter

W środku zwiastuna znajduje się obraz z nabożeństwa z okazji Dnia Wspólnoty Narodów 2020, które odbyło się w Opactwie Westminsterskim, które było ostatnią oficjalną misją królewską Meghan i Harry’ego.

Zdecydowali się użyć zdjęcia Kate Middleton, obecnie księżnej Walii, w centrum sceny i kamiennej twarzy, patrzącej bezpośrednio w kamerę. Wiadomo, jak zostanie przedstawiona w serialu – jako antagonistka.

Na zdjęciu Opactwa Westminsterskiego pojawia się również królowa, Camilla wygląda na ponurą, król Karol sprawdza porządek nabożeństwa, a książę William wygląda jak zwykle na łysego. Ale kadrowanie sceny odcina czubek głowy Harry’ego, sprawiając wrażenie głowy pełnej włosów ukrywających się przed wzrokiem.

Harry gra na gitarze

W innym ujęciu Harry gra na gitarze dla Meghan. Jeśli chodzi o mężczyzn popisujących się swoimi umiejętnościami muzycznymi, wydaje się, że członkowie rodziny królewskiej nie są wyjątkiem.

Harry śpiewa Meghan z gitarą.  Zdjęcia / Netflix
Harry śpiewa Meghan z gitarą. Zdjęcia / Netflix

Jednak nie widzimy wyrazu twarzy Megan, co sprawia, że ​​publiczność zastanawia się, czy podoba jej się występ, czy też kuli się w środku.

Inne zdjęcie pokazuje Harry’ego w W stylu Peaky Blinders Cover, udowadniając, że jest zwykłym facetem. W notatkach reklamowych książę Sussex napisał: „Przez lata nosiłem wiele kapeluszy, dosłownie iw przenośni”, i po prostu to udowodnił.

Media są złe – czasami

Zwiastun pokazuje również zdjęcia gazet wyciąganych z pras i roje paparazzi śledzące Sussexes… przesłanie jest jasne. Media są złe, prawda?

Oprócz paparazzi pstrykających zdjęcia byłych członków rodziny królewskiej, wyglądających oszałamiająco, podobnie jak pierwsza klatka zwiastuna przedstawiająca uroczą parę pod parasolem, została nakręcona przez Sameer Hussain.

Poza Netflixem, który może wykorzystać śmierć Diany – matki Harry’ego – do celów rozrywkowych w nadchodzącym serialu korona, Płaci również mężowi 100 milionów dolarów (157 milionów NZ).

READ  Covid-19: Wada w mojej przepustce szczepionkowej przedłuża datę ważności poza sześć miesięcy

Najgorsze są media.