Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dodatkowe wyjazdy fanów Warriors do Brisbane „mało prawdopodobne”

Dodatkowe wyjazdy fanów Warriors do Brisbane „mało prawdopodobne”

Jest mało prawdopodobne, aby linia Air New Zealand dodała dodatkowe loty do Brisbane dla fanów Warriors, którzy mają nadzieję na dotarcie do sobotniego finału wstępnego National Football League przeciwko Broncos.

Stadion Mt Smart był ostatnim światełkiem, gdy Warriors pokonali Knights i awansowali do wstępnych finałów NRL w Brisbane.

Jednak fani, którzy liczyli na możliwość przejechania się przez rów w ostatniej chwili, mogą się rozczarować.

W oświadczeniu dla 1News rzecznik Air New Zealand powiedział, że ze względu na duży popyt i wakacje szkolne dodanie dodatkowej przepustowości byłoby „trudne i mało prawdopodobne”.

„Jesteśmy podekscytowani, że Warriors wczoraj wieczorem przynieśli chwałę przeciwko Knights i że przywieźliśmy 170 wiernych fanów z Wyspy Południowej, aby dołączyli do kibiców gospodarzy.

„Wiemy, jak ważne jest posiadanie tego wsparcia, i od czasu zwycięstwa rozważaliśmy każdą możliwą opcję, aby przyciągnąć więcej fanów na wstępny finał w Brisbane w przyszły weekend. Ważne jest dla nas również, aby skierować prośby do klientów, którzy zarezerwowali już lot z nami.

„Chociaż setki fanów zarezerwowały już miejsca, wakacje szkolne po obu stronach rowu oznaczają, że nasze rozkłady jazdy i loty są już zajęte. Oznacza to niestety, że zwiększenie dodatkowej pojemności jest niezwykle trudne i mało prawdopodobne”.

Lot Qantasem również może być nieco trudny, ponieważ linia lotnicza twierdzi, że nie dodała żadnych dodatkowych lotów.

„Uważnie monitorujemy jednak popyt”.

Jetstar stwierdził, że zaobserwował również wzrost popytu na loty między Auckland a Brisbane, a rzecznik zapewnił, że przewoźnik będzie w dalszym ciągu uważnie monitorował popyt i w razie potrzeby zaplanuje dodatkowe usługi.

READ  NRL 2021: Anglia, John Bateman, Sean Wayne, trener reprezentacji Anglii przyglądają się kangurom i kiwi po zwycięstwie nad Francją