Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Denzel Washington o Willu Smithie uderzającym Chrisa Rocka: „Kogo jesteśmy winni?”

„Wydobądź imię mojej żony ze swoich słodkich ust”, Will Smith krzyknął do Chrisa Rocka w jednym z najbardziej niezręcznych momentów w historii Oscarów. Wideo / TVNZ

Denzel Washington nie będzie „potępiał” Willa Smitha za jego zachowanie podczas rozdania Oskarów.

67-letni aktor próbował uspokoić sytuację po tym, jak Smith uderzył komika Chrisa Rocka, ale Waszyngton nie zna „tajemnic sytuacji” i niechętnie go ocenia.

Przemawiając podczas Międzynarodowego Szczytu Przywództwa w Dolby Theatre w Los Angeles, Waszyngton powiedział: „Jest takie powiedzenie: Kiedy diabeł cię ignoruje, wiesz, że robisz coś złego. Diabeł mówi: „O nie, zostaw go w spokoju. „” To jest mój ulubiony.

„Odwrotnie, kiedy diabeł przychodzi do ciebie, to prawdopodobnie dlatego, że próbujesz zrobić coś dobrze. Z jakiegoś powodu te okoliczności tej nocy zostały przejęte przez diabła”.

Waszyngton nie omawiał konkretnych przyczyn konfrontacji. Ale odmówił także skazania Smitha za reakcję na żart o swojej żonie.

Powiedział: „Tam, jeśli nie łaska Boża, idź ktokolwiek z nas. Komu jesteśmy winni? Nie znam wszystkich tajników sytuacji, ale wiem, że jedynym rozwiązaniem jest modlitwa”.

Washington rozmawiał z 53-letnim Smithem w okresie między jego spotkaniem z The Rock, a momentem odebrania nagrody dla najlepszego aktora.

Weteran poczuł potrzebę uspokojenia sytuacji. Powiedział: „Nie mogłem usiąść na swoim miejscu. Nie mogę usiąść na swoim miejscu. To nie tylko ja”.

Denzel Washington pociesza Willa Smitha podczas prezentacji podczas 94. Oscarów w Dolby Theatre w Ovation Hollywood w niedzielę, 27 marca 2022 r. Zdjęcie/Getty Images
Denzel Washington pociesza Willa Smitha podczas prezentacji podczas 94. Oscarów w Dolby Theatre w Ovation Hollywood w niedzielę, 27 marca 2022 r. Zdjęcie/Getty Images

Tymczasem od czasu rozdania Oskarów muzyka rockowa jest zalewana transakcjami na duże pieniądze.

Komik stand-upowy mógł dostrzec korzyści finansowe z tego dramatycznego momentu.

Jedno ze źródeł wyjaśniło: „Chris potraktował Willa z taką gracją i opanowaniem – i to się opłaca. Hollywood nie może się nim nacieszyć i podczas gdy ludzie tłumnie odwracają się od Willa, ustawiają się w kolejce po „Zobacz Chrisa”.

READ  Covid-19 w Australii: Zamknięcie rządu rozpoczyna się w NSW po ogłoszeniu 466 przypadków wirusa