Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deborah James zebrała ponad 2 miliony funtów dla funduszu BowelBabe w ramach przepływu honorów

B

Deborah James, prowadząca podcast z Kolumbii Brytyjskiej, zebrała ponad 2 miliony funtów po ujawnieniu, że obecnie otrzymuje opiekę paliatywną w przypadku raka jelita grubego w stadium 4.

W ostatnim odcinku podcastu BBC „You, Me and the Big C” matka dwójki dzieci powiedziała, że ​​nawet po pięcioletniej walce z nieuleczalnym rakiem świadomość, że zbliża się do końca, była „szokująca”.

W wywiadzie dla podcastu powiedziała, że ​​nie czuła się odważna po tym, jak w bolesnym poście na Instagramie ujawniła, że ​​nikt nie wie, ile czasu jej zostało do życia.

Mówiąc otwarcie o swoim stanie, powiedziała, że ​​jej wątroba przestała działać przez ostatnie sześć miesięcy, a lekarze doradzili, że dalsze leczenie jest „nieproduktywne”, ponieważ „jej ciało nie chce grać w piłkę”.

Powiedziała również, że poczuła się „całkowicie kochana” po tym, jak jej zwolennicy przekazali ponad 2 miliony funtów na utworzony przez nią fundusz badań nad rakiem jelita.

Deborah ogłosiła, że ​​utworzyła Fundusz Bowelbabe Zachęcała swoich fanów do pomocy w finansowaniu większej liczby badań klinicznych, badań „nad medycyną spersonalizowaną, która może zaowocować nowymi terapiami dla pacjentów z rakiem” i dalszego wsparcia w podnoszeniu świadomości na temat raka.

Deborah James mówi, że nie wie, jak długo ma żyć po zdiagnozowaniu raka jelita w 2015 roku

/ Deborah James / The Bowl Babe

Ogłaszając pudełko, napisała: „Proszę tylko, jeśli kiedykolwiek przeczytasz artykuł, śledź mój Instagram, posłuchaj podcastu lub zobaczysz mnie przebraną za kupę bez powodu, kup mi drinka, aby mnie zobaczyć tym świecie, przekazując koszty na rzecz @bowelbabefund, co umożliwi nam zebranie pieniędzy na więcej ratujących życie badań nad rakiem. Aby dać Deborah więcej czasu!”

Dodała: „Na razie dla mnie wszystko sprowadza się do robienia tego dzień po dniu, krok po kroku i wdzięczności za kolejny wschód słońca.

„Moja rodzina jest wokół mnie i będziemy przez to razem tańczyć, opalać się i śmiać (zamierzam płakać!) w każdym możliwym momencie!

„Wszyscy jesteście niesamowici, dziękuję za udział w mojej podróży.

„Bez żalu. Ciesz się życiem x Deborah.”

Fani opisali ją jako „prawdziwą inspirację” i „siłę, z którą należy się liczyć”, ponieważ jest tak otwarta na temat swojej walki z rakiem jelita.

Przyszło, gdy gospodarz Good Morning Britain, Susanna Reid, prawie płakała, gdy chwaliła Deborah za „inspirację”.

„Naprawdę niesamowity wpływ, jaki wywierasz, gdy przesyłamy ci naszą miłość” – powiedział 51-latek.

Komentując kampanię zbierania funduszy, powiedziała: „Zwiększenie tej kwoty będzie miało bardzo pozytywny wpływ”.

Deborah żyje z rakiem jelita w stadium 4, odkąd zdiagnozowano ją pod koniec 2016 roku. Powiedziano jej wtedy, że może nie żyć dłużej niż pięć lat – kamień milowy, który przeszła zeszłej jesieni.

Deborah z Londynu ma dzieci: 14-letniego Hugo i 12-letniego Eloise z mężem Sebastianem.

Od 2018 roku prowadzi nagradzany podcast BBC You, Me and the Big C, wraz z innymi członkiniami hitów Lauren Mahone i Rachel Bland. Pani Bland zmarła we wrześniu 2018 roku.

READ  Adrian Ciepichal wybiera Warner MD w Polsce, ponieważ krajowy rynek nagrań muzycznych przenosi się do nadawania | załączniki