Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Deathloop” ma „mieszany” odbiór na PC z raportami o jąkaniu

Pętla śmierci Został uruchomiony wczoraj (14 września), ale wydaje się mieć zauważalne problemy z wydajnością Komputer.

Wielu użytkowników komputerów PC skarżyło się na zacinające się klatki, co spowodowało bombardowanie gry parowy, gdzie strzelanka FPS ma obecnie „mieszanyOcena użytkownika.

Większość negatywnych recenzji (chociaż nadal jest to podkreślane nawet w pozytywnych recenzjach) wskazywało na niestabilną wydajność, a wielu uważa, że ​​jest to wynikiem gry, która również korzysta z oprogramowania antypirackiego Denuvo, chociaż inne użytkownik którzy doświadczyli awarii, które uważano za spowodowane w rzeczywistości „dostępem do zapisu w pamięci i innymi ogólnymi błędami”.

Oprogramowanie DRM zostało skrytykowane przez użytkowników komputerów za negatywny wpływ na gry, z Hakerzy wcześniej obwiniali o to DRM Resident Evil VillagePC.

Chociaż nie podano jeszcze jasnego powodu, deweloper Arkan Studios Powiedział już, że bada zgłoszone problemy z wydajnością, po Pętla śmierci Odpowiedz menedżera społeczności ostatni reddit, który w żartach obwinia za problemy z wydajnością wymyślnego hamburgera w grze (dzięki, GryRadar).

„Chociaż te hamburgery wyglądają świetnie, pod względem wydajności, zdajemy sobie sprawę z raportów, że niektórzy użytkownicy komputerów PC mają problemy z siekaniem. Pętla śmierciOni napisali. „Obecnie badamy ten problem priorytetowo i jak najszybciej udostępnimy Ci bardziej szczegółowe informacje”.

Poza problemami z wydajnością, Courtney Craven, właścicielka strony internetowej, która skupia się na dostępności gier wideo CanIPlayThat.com Zaznacz również Pętla śmierci‘s Brak opcji dostępu, w tym słabe opcje tekstu i brak możliwości resetowania przycisków podczas odtwarzania PS5 Nawigacja po menu jest również ograniczona do korzystania z kursora na ekranie.

Jednak właściciele PS5 mają powody do radości, ponieważ nowa aktualizacja oprogramowania zawiera bardzo pożądaną opcję dla Wyłącz ikonę potwierdzenia zrzutu ekranu Co rujnowało niezliczone zrzuty ekranu.

READ  Kwestia standardu inteligentnego domu została odłożona do 2022 r. ze względu na rozwój i skutki COVID-19