Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Użytkownicy komputerów Mac mogą nie być w stanie korzystać z tej popularnej wersji Twittera

Świergot Ma złe wieści na temat TweetDeck wentylatory. Platforma mediów społecznościowych postanowiła wyłączyć tę usługę dla systemu macOS od 1 lipca. Firma ogłosiła swoją decyzję o zamknięciu tego ważnego narzędzia dla użytkowników komputerów Mac, zamieszczając tweeta za pośrednictwem swojego konta TweetDeck. Twitter stwierdził jednak, że użytkownicy zainteresowani korzystaniem z usługi powinni przejść na wersję internetową. TweetDeck był przydatnym narzędziem dla Twitter Pro użytkowników, zwłaszcza w przestrzeni dziennikarstwa cyfrowego. To narzędzie pozwala użytkownikom ustawić wiele widoków obok siebie, aby być na bieżąco ze wszystkimi interesującymi tematami. Większość zwykłych użytkowników nie potrzebuje tej usługi, a wielu nie zdaje sobie sprawy z istnienia TweetDeck. Tymczasem ta aplikacja jest koniecznością dla aktywnych użytkowników, ponieważ znacznie ułatwia ich cyfrowe życie w porównaniu do korzystania ze zwykłego Twittera podczas wydarzeń, w których ważny jest czas.
Co to jest Podgląd TweetDeck?
TweetDeck Preview to nowa wersja TweetDeck, nad którą pracuje Twitter i która jest ograniczona do ograniczonej liczby użytkowników. Według programistów XDA, gdy wersja zapoznawcza będzie gotowa do publicznego udostępnienia, firma może zamknąć klasyczną wersję internetową. Wygląda na to, że wielu użytkowników, którzy byli fanami oryginalnego narzędzia TweetDeck, nie lubiło wersji zapoznawczej, ponieważ uważali, że interfejs użytkownika nie był wystarczająco dobry, stwierdza raport.
Twitter może planować zintegrować TweetDeck z Twitter Blue
Raport zauważa również, że Twitter może po cichu zarabiać na internetowej wersji TweetDeck. Użytkownicy sieci TweetDeck będą musieli albo całkowicie zrezygnować z tej funkcji, albo zacząć za nią płacić, jeśli firma zdecyduje się połączyć ją z subskrypcjami Twitter Blue. Według raportu, paywall prawdopodobnie zostanie uruchomiony, gdy wersja zapoznawcza zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom. Podgląd TweetDeck jest wciąż w fazie beta, a Twitter musi opanować narzędzie, zanim będzie można je udostępnić masom.
Czy powinieneś często używać swojej karty Aadhaar? Kliknij tutaj Aby sprawdzić kilka „wskazówek dotyczących bezpieczeństwa”, których rząd chce, aby użytkownicy przestrzegali podczas udostępniania i korzystania z karty Aadhaar.
READ  D-Wave otwiera się na model bramkowania obliczeń kwantowych