Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Darmowe gry PlayStation Plus na listopad: dobre wieści dla subskrybentów PS4 i PS5 2021 | Gry | zabawa

Sony wprowadziło nową zmianę do jednej z poprzednich darmowych gier PlayStation Plus z 2021 roku.

Niespodziewana aktualizacja została ogłoszona na początku tego tygodnia i oznacza, że ​​subskrybenci, którzy zebrali najnowsze wydania, mogą być pewni, że nie przegapią żadnych specjalnych aktualizacji.

Oddworld: Soulstorm zostało wydane w kwietniu jako część PS Plus i kontynuuje dziesięcioletnią historię Abe i zniewolonych Mudokonów.

Mechanika gry polega na tym, że wcielasz się w przywódcę powstania, rekrutując zwolenników dla swojej sprawy i rozwiązując zagadki, używając skradania się i liczb po swojej stronie.

Soulstorm łączy przygodową rozgrywkę akcji z historią społeczności na skraju rewolucji, w której twoje wybory w grze od czasu do czasu będą miały wpływ na jej wynik, a istnieje więcej niż jedno możliwe zakończenie, które możesz doświadczyć.

Kiedy gra została pierwotnie uruchomiona w 2021 roku, miała wiele Mudokonów do zapisania, ale są błędy i problemy ze sztuczną inteligencją.

Od tego czasu wprowadzono ulepszenia, a najlepsze jest to, że pełna ulepszona wersja gry ma trafić na PS4 i PS5 30 listopada.

W ramach premiery do gry zostanie również dodana nowa zawartość, jak potwierdził w tym tygodniu deweloper Microids:

Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition zawiera znacznie ulepszoną mechanikę rozgrywki i kodu akcji, ulepszenia balansu dźwięku, dodatkowe siedem miesięcy dopracowania, ulepszoną sztuczną inteligencję Sliga i stowarzyszoną sztuczną inteligencję (bardziej inteligentną i responsywną), a także wszystkie wcześniej wydane aktualizacje i zupełnie nową zawartość.

Nowa zawartość Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition to osobny, wymagający tryb gry, do którego można uzyskać dostęp z głównego menu po ukończeniu gry.

Gracze PlayStation i Epic Games Store doświadczą Toby’s Escape. Podobnie jak Vykkers, jest to powrót do klasycznych gier Oddworld z krótkimi, wypełnionymi łamigłówkami poziomami do opanowania. Jeśli grałeś w Soulstorm, poznasz Toby’ego z pociągu, ale jak Toby przeżył RuptureFarms i został liderem pociągu… Dowiedz się, jak Toby’s Escape.

READ  Polskie Aukcje Olimpijskie Medalem na Zbiórkę Funduszy na Kardiochirurgię Małego Chłopca

„Dla milionów graczy, którzy już posiadają Oddworld: Soulstorm na PS5, PS4 i Epic Games Store, otrzymasz Edycję Rozszerzoną jako bezpłatną aktualizację”.

Dlatego dla każdego, kto zażądał wersji Oddworld SoulStorm na PS5 za pośrednictwem PS Plus, ulepszona wersja musi zostać odblokowana przed końcem miesiąca bez dodatkowych opłat.

Jedynym minusem jest to, że Oddworld nie został wydany za darmo na PS4, co oznacza, że ​​ta ostatnia umowa jest zablokowana dla tych, którzy mają SoulStorm na PlayStation 5.

Sony ogłosi nowe gry, które zostaną włączone do PS Plus w grudniu, z setkami gier na PS4 do wyboru.

Czasami zawiera nowe tytuły, a innym razem zaskakujesz wszystkich, dodając ekskluzywną słynną premierową imprezę z przeszłości.

A w przypadku PS Plus w grudniu 2021 r. gracze sądzą, że mogą zdecydować się na dodanie kolejnej nowej gry do miksu.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy było to już widoczne, a Hell Let Loose i First Class Trouble były oferowane jako darmowe gry w październiku i listopadzie,

Czy Heavenly Bodies może być kolejną nową grą, która zadebiutuje na PlayStation Plus?

Fani uważają ten tytuł za poważnego pretendenta do jego włączenia w oparciu o datę premiery, która jest ustalona na 7 grudnia.