Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adele przekonuje Spotify do usunięcia domyślnego shuffle w albumach

Adele przekonała Spotify do usunięcia przycisku losowego jako domyślnej opcji na stronach albumów, aby automatycznie odtwarzał w kolejności artysty.

Czwarty album 33-letniej gwiazdy muzyki, 30, został wydany w piątek i spotkał się z szerokim uznaniem krytyków.

Adele ponownie opublikowała ogłoszenie na Twitterze, pisząc: „To była jedyna prośba, jaką otrzymałam w naszej ciągle zmieniającej się branży!

„Nie tworzymy albumów z wielką starannością i myślimy o playlistach bez powodu.

„Nasza sztuka opowiada historię, a nasze historie powinny być słuchane tak, jak chcieliśmy. Dziękuję Spotify za wysłuchanie”.

Gigant transmisji odpowiedział: „Wszystko dla ciebie”.

Shuffle, często używany do odtwarzania albumu lub listy odtwarzania w losowej kolejności, jest domyślną funkcją albumów w Spotify i nadal będzie dostępny do użytku, ale nie jest standardem.

Wychodzi przed jej koncertem, nakręconym w London Palladium, zatytułowanym An Audience With Adele i transmitowanym w ITV w niedzielę.

Wydarzenie obejmowało wykonanie wielu jej klasycznych piosenek przed specjalnie zaproszoną publicznością składającą się z przyjaciół, rodziny, fanów, jej osobistych bohaterów i bohaterek, kolegów muzyków, artystów, aktorów, sportowców, zawodniczek i nie tylko.

Wśród sławnych twarzy byli Emma Thompson, Andrew Lloyd Webber, Dawn French Stormzy, Gareth Southgate i Samuel L. Jackson.

Punktem kulminacyjnym występu, według członka publiczności, było to, że Adele zaskoczyła swojego starego nauczyciela na scenie, powodując, że zaczęła płakać.

Widziano ją, jak płakała na scenie, gdy spotkała nauczyciela, który uczył ją w szkole Chestnut Grove w Balham.

W serialu aktorka Emma Thompson zapytała piosenkarkę, która zainspirowała ją, gdy była młoda, a Adele otworzyła się o wpływie nauczyciela na nią w ósmym roku, zanim aktorka ujawniła, że ​​jest na widowni.

Adele powiedziała publiczności w programie, który został nagrany na początku tego miesiąca: „Jestem naprawdę poruszona. Dawno nie byłam w domu i od dawna tu nie występowałam”.

READ  Zakończenie Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w sprawie zwycięzcy | zabawa

„Jestem taki zdenerwowany! Oczywiście, że jestem kurewsko.

„Jestem wielkim fanem An Audience With – kiedyś było to punktem kulminacyjnym mojego życia – tak szczęśliwy, że mogę to zrobić dziś wieczorem, tak podekscytowany”.

Artystka dokonała wielkiego powrotu z Easy On Me, jej pierwszym nowym utworem od sześciu lat, który według Official Charts Company obecnie zajmuje pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów singli.