Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy Justin od dawna spotyka się z Kate Bosworth? Co wiemy o jego dziewczynie – SheKnows

Uwielbiamy, gdy pary celebrytów zmuszają nas do odgadnięcia ich statusu randkowego, ale uważamy, że jedno hollywoodzkie partnerstwo niedługo uczyni to oficjalnie na Instagramie: Kate Bosworth i Justin Long. Od dawna krążą pogłoski, że ten duet był romantyczną rzeczą przez większość zeszłego roku, ale było to trudne, ponieważ aktorka wyszła za mąż za reżysera Michaela Polish.

Powiązana historia

Dua Lipa, Chrishell Stause i inne celebrytki rozstają się w 2021 r.

Bosworth i Long pracowali razem zeszłej wiosny w Fayetteville w stanie Arkansas przy filmie i widziano ich w wolnym czasie podziwiając widoki i dźwięki miasta – nawet lokalne gazety, Ulotka Fayetteville, odnotował to. Następnie Bosworth opublikował bardzo przyjazny post na Instagramie, chwaląc okolicę za przyjazną żywiołowość i współ-gwiazdę za uczynienie tego doświadczenia wyjątkowym. Napisała: „Święty molyjustinlong, jesteś naprawdę niesamowity / zabawny / zabawny / słodki / rzadki / przemyślany / totalnie. fckn. rad human” – i tak, ten komentarz wzbudził pewne brwi.

Ale trzy miesiące później Bosworth ogłosiła, że ​​rozstaje się z Polakami, a potem niezweryfikowana strona z plotkami na Instagramie DeuxMoi opublikowała kilka postów wskazujących, że była związana z byłym chłopakiem Drew Barrymore. To prowadzi nas do teraźniejszości i faktu, że Long potwierdził, że ma już dziewczynę Życie jest krótkie z Justinem Longiem Notacja dźwiękowa. Chociaż nie powiedział nic super ekscytującego o Bosworth, ani nie zidentyfikował jej po imieniu, ujawnił, że uwielbia ananasa na swojej pizzy (to dla nas trudne).

To nie daje nam 100% potwierdzenia, że ​​duet oficjalnie działa, ale wskazuje, że mogą wkrótce dążyć do publicznego ujawnienia. Wiemy, jak celebryci uwielbiają koordynować takie sytuacje PR, więc z uwagą śledzimy ujawnienie na Instagramie lub randkę na czerwonym dywanie w niedalekiej przyszłości.

READ  Zwycięzcy Love Island Millie Kurt i Liam Reardon ogłaszają niespodziewany split | Ents & Arts News

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj, aby zobaczyć celebrytów, którzy wcześniej dzielili celebrytę.

Brad Pitt, Jennifer Aniston, Brad Pitt i Angelina Jolie