Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Członkowie rodziny królewskiej ujawniają zdjęcia rodzinnych kartek świątecznych

Członkowie rodziny królewskiej ujawniają zdjęcia rodzinnych kartek świątecznych

  • Napisane przez Rachel Russell
  • wiadomości BBC

Skomentuj zdjęcie,

Karta przedstawia króla i królową noszących korony podczas ceremonii koronacyjnej, która odbyła się na początku tego roku

Członkowie rodziny królewskiej ujawnili zdjęcia swoich kartek bożonarodzeniowych, a król Karol III wybrał zdjęcie ze swojej koronacji, która odbyła się na początku tego roku.

6 maja król i królowa Camilla udostępnili zdjęcie, na którym mają na sobie szaty i korony w sali tronowej pałacu Buckingham.

Tymczasem książę i księżna Walii opublikowali monochromatyczne zdjęcie swojej rodziny.

Rodzina jest ustawiona wokół księżniczki Charlotte siedzącej na krześle.

Wszyscy też mają na sobie białe koszule – księżna Walii Katarzyna i jej ośmioletnia córka Charlotte mają na sobie dżinsy, a książę Walii ma na sobie czarne spodnie wraz ze swoimi synami, 10-letnim księciem Georgem i 5-letnim księciem Louisem.

Ich zdjęcia wykonał urodzony w Yorkshire fotograf Josh Shiner, który wcześniej fotografował takie gwiazdy, jak Florence Pugh, Jodie Comer i Sam Smith.

Para stoi obok siebie, na zdjęciu król Karol w Cesarskiej Koronie Państwowej, a królowa Camilla w tiarze królowej Marii.

Król ma na sobie marynarkę koronacyjną i szatę posiadłości wykonaną z fioletowego jedwabnego aksamitu haftowanego złotem, noszoną także przez króla Jerzego VI w 1937 roku.

Specjalna szata królowej została wykonana przez Ede i Ravenscroftów oraz zaprojektowana i ręcznie wyszywana przez Królewską Szkołę Robótek Robótkowych.

Król Karol i królowa Camilla zostali koronowani w Opactwie Westminsterskim na początku tego roku podczas ceremonii, w której wzięło udział 100 głów państw, królów i królowych z całego świata, celebrytów oraz rodzina i przyjaciele pary.

Tysiące ludzi zebrało się także, aby zobaczyć parę na balkonie pałacu po koronacji, gdzie oprócz stron koronacyjnych i obecnych pań dołączyli do nich książę i księżna Walii wraz z dziećmi.

Skomentuj zdjęcie,

Książę i księżna Walii pozują do corocznego zdjęcia do kartki świątecznej wraz z trójką dzieci: Georgem (po prawej), Charlotte i Louisem (po lewej)

Seniorzy z rodziny królewskiej regularnie publikują oficjalne świąteczne zdjęcia kartek świątecznych wysyłanych do przyjaciół, rodziny i współpracowników.

Wystąpił Chór Opactwa Westminsterskiego z Beverley Knight i Adamem Lambertem, a odczyty wygłosili William i Michael Ward, Emma Willis, Roman Kemp i Jim Broadbent.

Przeczytaj najnowsze wiadomości od naszego królewskiego korespondenta Seana Coughlana – zarejestruj się tutaj.

READ  Jimmy Fallon został oskarżony o stworzenie „toksycznego środowiska pracy” w programie The Tonight Show przez szesnastu obecnych i byłych pracowników, którzy twierdzą, że „zaklęcia” gwiazdy zmusiły ich do płaczu w „pokojach do płaczu”, wypadły im włosy i wywołały myśli samobójcze .