Czechy vs Polska – Relacja z meczu piłki nożnej – 25 marca 2023

Dwa gole w pierwszych trzech minutach i drugiej połowie Jana Kochty Dzięki strajkowi Czechy pokonały Polskę 3:1 w piątkowych eliminacjach do Euro 2024.

Debiut polskiego trenera Fernando został zrujnowany przez Czechów Santos Strzelając pierwszego gola zaledwie w 27 sekundzie meczu w piątym secie, z Władysław Krejci Skakanie z polskiego obrońcy do domu Władimir Kowaldługi wrzut.

– Stream na ESPN+: LaLiga, Bundesliga, więcej (USA)

Dwóch zawodników razem debiutuje w pierwszej drużynie i podwaja prowadzenie, b Tomasz Kwankara Strzelił dośrodkowanie dla Davida Juraska z lewej strony, minął polskiego bramkarza Wojciecha Szysnego.

Goście przez długi czas dominowali w posiadaniu piłki po solidnym początku, ale Czesi zakończyli zwycięstwo w 64. minucie po bramce Jana Kochty. Alex Krallniski krzyż. Damiana Szymańskiego Strzelił gola dla Polski w 87. minucie.

„Zaczęliśmy bardzo dobrze i pomyśleliśmy, że musimy kontynuować w ten sposób i nie zwalniać, ponieważ Polska ma wysoki poziom jakości” – powiedział Kvankara czeskiej telewizji.

– Zagraliśmy dziś bardzo dobry mecz.

Czesi – którzy zdobyli bramkę bez kontuzji napastnika Bayeru Leverkusen Patryk Chic – W poniedziałek wyjazd do Mołdawii, gdzie Polacy zmierzą się z Albanią w grupie E.