Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyberpunk 2077 przenosi wszystkie aktualizacje i zawartość do pobrania do 2022 roku

Film Cyberpunk 2077 Wygląda na to, że czekają kolejne opóźnienia po tym, jak aktualizacja mapy drogowej gry po premierze pokazała, że ​​wszystkich „aktualizacji, ulepszeń i bezpłatnej zawartości do pobrania” można się spodziewać w 2022 roku, a nie do końca 2021 roku, jak to było wcześniej. Pierwotnie pokazane.

Zaktualizowana mapa drogowa została opublikowana pod koniec października Witryna Cyberpunk 2077wyjaśnia, że ​​plan wydań 2021 kończy się teraz łatka 1.31, który został wydany we wrześniu tego roku. Bezpłatna aktualizacja gry nowej generacji jest zaplanowana na pierwszy kwartał 2022 roku, a wszystkie inne „aktualizacje, ulepszenia i bezpłatne treści do pobrania” pojawią się w tym okresie i później.

(Źródło zdjęcia: CD Projekt Red)

Nie podano konkretnego powodu zmiany, ale jest to zaledwie dwa tygodnie po premierze CD Projekt Red ogłaszać Ulepszasz następną generację gry Xbox Xbox X I PS5 przesunięte na pierwszy kwartał 2022 r., wraz z aktualizacją nowej generacji do Wiedźmina 3 przesuniętą na drugi kwartał 2022 r. Opóźnienia te zostały wprowadzone w wyniku „rekomendacji wydanych przez zespoły nadzorujące obie gry” i chęci „ zrób to dobrze.” „.


Analiza: Nowy rok, nowy Cyberpunk