Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cricket: Bangladesz wygrywa z Black Cups w swoim pierwszym teście

W 33. meczu pomiędzy Black Cups a Bangladeszem w Nowej Zelandii klasyczne zapytanie o krykieta „Kto jest zwycięzcą?” nowa odpowiedź.

Ofiarą 32 kolejnych porażek we wszystkich formatach w Nowej Zelandii, Bangladesz usiadł za kierownicą w swojej 33. próbie, ze wspaniałym pokazem trzeciego dnia pierwszego testu na Mount Maunganui.

158-krotne partnerstwo pomiędzy Mominulem Haque (88) i Liton Das (86) sprawiło, że Bangladesz osiągnął 401-6, wyprzedzając 73 dwa dni temu, gdy odwiedzający znaleźli się na niezbadanym terytorium w Nowej Zelandii.

Neil Wagner nie był szczęśliwy trzeciego dnia.  Zdjęcie/Fotosport
Neil Wagner nie był szczęśliwy trzeciego dnia. Zdjęcie/Fotosport

Wcześniej Bangladesz był najbliżej zwycięstwa w meczach wyjazdowych, czasami sprowadzając Nową Zelandię do kilku ostatnich podbić lub bramek lub zmuszając ich do walki środkowym butem, ale nigdy nie dominowali.

Zwycięstwo w tym teście nadal byłoby zaskakujące, a prawdopodobny wynik to remis. Kort nie zrobił wiele dla meloników od pierwszego dnia, a pałkarze Black Caps powinni być w stanie pokierować swoją drużyną w wygodniejszą pozycję, gdy potrzebny jest kij czwartego dnia.

Jednak wszelkie niepowodzenia w wyższej kolejności mogą sprawić, że sytuacja stanie się podejrzana, podczas gdy wygrana Black Caps – przed testami wynosiła 1,06 USD – teraz wydaje się mało prawdopodobna, wymagająca szybkiego ruchu czwartego dnia, a następnie szybkich rund, ryzykownych ogłoszeń i dzień piąty kursy mistrzowskie w kręgle.

Wycofanie się Black Caps jest duże – tak duże, że spekulacje muszą zostać na razie odłożone na bok, a pochwały i uwaga skupiona na Bangladeszu.

Liton był gwiazdą, która mocno odwróciła stoliki od meloników Black Caps po tym, jak dobrze rozpoczęli pierwszą sesję. Po kilku straconych okazjach drugiego dnia, Neil Wagner ostatecznie znokautował Mahmouda Al-Hassana Joya na 78 punktów w trzeciej rundzie trzeciego dnia, a Trent Bolt wybił środkowy słupek Shafiqa Rahima na 12 i opuścił Bangladesz z wynikiem 203-4.

READ  Black Caps stają przed ogromnym zadaniem w swoim pierwszym teście przeciwko Indiom po spóźnionej kontrowersji

Mominul wciąż był zakuty, ale nie był przekonujący, oferując schwytaną i wrzuconą ósemkę, że Kyle Jamieson co 2,03 m nie chwiał się, podczas gdy później został zatrzymany za Wagnerem, tylko po to, by powtórki ujawniły brak piłka.

Kyle Jamison znalazł się w niewielkiej odległości od wędkowania i kręgli.  Zdjęcie/Fotosport
Kyle Jamison znalazł się w niewielkiej odległości od wędkowania i kręgli. Zdjęcie/Fotosport

To było mocne wezwanie, Wagner miał kilka słów wyboru, aby podjąć decyzję, i wciąż się gotuje, gdy Mominul i Liton tworzyli swoje wielkie partnerstwo.

Bangladesz dodał tylko 45 w pierwszej sesji, ale pojawienie się Leightona zmieniło sytuację, ścigając się do 41 z 45 piłek, które wyglądały elegancko i wygodnie.

Mominul był przeciwny, biorąc 100 piłek, aby trafić 18 i zapewniając zestaw połowicznych szans. Na szczęście dla gości jego niekontrolowane strzały pełzały po pustych obszarach, podczas gdy na wielu krawędziach brakowało polowych, co było powszechnym motywem podczas rund w Bangladeszu, który powodował frustrację meloników.

Kyle Jamieson jest nieco wyższy niż Mominol Hack.  Obraz/Getty Obrazy
Kyle Jamieson jest nieco wyższy niż Mominol Hack. Obraz/Getty Obrazy

Pomógł mu jednak Liton Mominul, którego ofensywna gra zmusiła Black Caps do bardziej defensywnych obszarów, pozwalając kapitanowi Bangladeszu rozwijać się w swoich rolach i zwiększać liczbę punktów, ponieważ duet spotkał się w 87 rundach między lunchem a herbatą.

W miarę jak Czarne Czapki stają się sfrustrowane i przygnębione, kręgle stają się krótsze, gdy taktyka Wagnera na nogach została podchwycona przez kolegów spawaczy, gdy Mominul i Liton przekraczają 50 i zatrzymują się przez stulecia.

Jednak gdy trzy postacie zbliżyły się do siebie, Bolt oczyścił ich obu, skręcając Mominula lbw, aby ukończyć 244 piłki w złożonym wyzwaniu, zanim Liton zobaczył go podczas swojego pierwszego lekkomyślnego strzału tego dnia, który uderza szeroką piłkę na zewnątrz i daje przewagę strażnikowi Tomowi. Blundella.

Black Beret Trent Bolt świętuje w Leyton Das w Bangladeszu.  Obraz/Getty Obrazy
Black Beret Trent Bolt świętuje w Leyton Das w Bangladeszu. Obraz/Getty Obrazy

Bangladesz wciąż ma dwóch solidnych strzelców – Yasira Ali, który ma pierwszą klasę średnią wynoszącą 50, i Mehdi Hassan Miraz, właściciela Test Century – a duet dodał 31 nieprzerwanych przed kłodami, aby utrzymać kontrolę nad Bangladeszem, pozostawiając Czarne Kapelusze w potrzebie Do wielkiego wysiłku, aby powrócić na zwykłą zwycięską pozycję.

READ  Świetny dzień dla Wiedźmina 3? Polska piosenka zadebiutowała na nowych platformach sportowych